[English]    [Rus]
Archive
93/94 94/95 95/96 96/97 97/98 98/99 99/00 00/01 01/02 02/03 03/04 04/05 05/06 06/07 07/08 08/09 09/10 10/11 11/12 12/13 13/14 14/15 15/16 16/17 17/1818/19
Notice World Hockey
Russian Hockey Juniors

[mailto: Sergei Samsonkin]




Логин
Пароль
Запомнить
EuropaStars

Turnering.(2003) Omsk 20.04.2014 - 25.04.2014

Filter:



20.04.2014 10:40 (3 MSK)Traktor (Chelyabinsk)Ugra-YUKIOR 03 (Khanty-Mansiysk)13:2S
20.04.2014 19:50 (3 MSK)Avangard (Omsk)Traktor (Chelyabinsk) 1:3S
21.04.2014 10:40 (3 MSK)Ugra-YUKIOR 03 (Khanty-Mansiysk)Avangard (Omsk) 3:5S

Таблица
RTeamGPWW(OT)TL(OT)LGTP
1Traktor (Chelyabinsk)220000 16 -   36
2Avangard (Omsk)210001  6 -   63
3Ugra-YUKIOR 03 (Khanty-Mansiysk)200002  5 -  180



20.04.2014 09:00 (3 MSK)Sibir 03 (Novosibirsk)Barys 03 (Astana) 6:3S
20.04.2014 16:00 (3 MSK)Ak Bars (Kazan)Sibir 03 (Novosibirsk) 4:0S
21.04.2014 09:00 (3 MSK)Barys 03 (Astana)Ak Bars (Kazan) 1:18S

Таблица
RTeamGPWW(OT)TL(OT)LGTP
1Ak Bars (Kazan)220000 22 -   16
2Sibir 03 (Novosibirsk)210001  6 -   73
3Barys 03 (Astana)200002  4 -  240



20.04.2014 10:10 (3 MSK)Avtomobilist (Yekaterinburg)Neftekhimik (Nizhnekamsk) 5:1S
20.04.2014 16:00 (3 MSK)Salavat Yulaev (Ufa)Avtomobilist (Yekaterinburg) 2:1S
21.04.2014 09:00 (3 MSK)Neftekhimik (Nizhnekamsk)Salavat Yulaev (Ufa) 1:3S

Таблица
RTeamGPWW(OT)TL(OT)LGTP
1Salavat Yulaev (Ufa)220000  5 -   26
2Avtomobilist (Yekaterinburg)210001  6 -   33
3Neftekhimik (Nizhnekamsk)200002  2 -   80



20.04.2014 08:30 (3 MSK)Metallurg (Magnitogorsk)Yamal (Salekhard)10:0S
20.04.2014 14:20 (3 MSK)Tymensky Legion (Tyumen)Metallurg (Magnitogorsk) 2:1S
21.04.2014 10:40 (3 MSK)Yamal (Salekhard)Tymensky Legion (Tyumen) 3:5S

Таблица
RTeamGPWW(OT)TL(OT)LGTP
1Tymensky Legion (Tyumen)220000  7 -   46
2Metallurg (Magnitogorsk)210001 11 -   23
3Yamal (Salekhard)200002  3 -  150



Quarterfinal21.04.2014 15:00 (3 MSK)Ak Bars (Kazan)Avtomobilist (Yekaterinburg) 3:0S
Quarterfinal21.04.2014 15:00 (3 MSK)Salavat Yulaev (Ufa)Sibir 03 (Novosibirsk) 3:2(Б)S
Quarterfinal21.04.2014 16:40 (3 MSK)Traktor (Chelyabinsk)Metallurg (Magnitogorsk) 2:4S
Quarterfinal21.04.2014 16:40 (3 MSK)Tymensky Legion (Tyumen)Avangard (Omsk) 1:5S
Placing game 9 - 1221.04.2014 18:20 (3 MSK)Ugra-YUKIOR 03 (Khanty-Mansiysk)Barys 03 (Astana) 6:3S
Placing game 9 - 1221.04.2014 18:20 (3 MSK)Neftekhimik (Nizhnekamsk)Yamal (Salekhard) 5:4S
Placing game 5-822.04.2014 09:00 (3 MSK)Traktor (Chelyabinsk)Avtomobilist (Yekaterinburg) 4:3S
Placing game 5-822.04.2014 09:00 (3 MSK)Sibir 03 (Novosibirsk)Tymensky Legion (Tyumen) 2:5S
Semifinal22.04.2014 10:40 (3 MSK)Metallurg (Magnitogorsk)Ak Bars (Kazan) 1:2S
Semifinal22.04.2014 10:40 (3 MSK)Salavat Yulaev (Ufa)Avangard (Omsk) 1:4S
Placing game 11 - 1222.04.2014 12:20 (3 MSK)Barys 03 (Astana)Yamal (Salekhard) 4:2S
Placing game 9 - 1022.04.2014 12:20 (3 MSK)Ugra-YUKIOR 03 (Khanty-Mansiysk)Neftekhimik (Nizhnekamsk) 5:3S
Placing game 7 - 822.04.2014 14:00 (3 MSK)Avtomobilist (Yekaterinburg)Sibir 03 (Novosibirsk) 2:3(Б)S
Placing game 5 - 622.04.2014 14:00 (3 MSK)Traktor (Chelyabinsk)Tymensky Legion (Tyumen) 1:2S
Placing game 3 - 422.04.2014 16:00 (3 MSK)Metallurg (Magnitogorsk)Salavat Yulaev (Ufa) 5:1S
Final22.04.2014 16:00 (3 MSK)Ak Bars (Kazan)Avangard (Omsk) 1:0S