[English]    [Rus]
Archive
93/94 94/95 95/96 96/97 97/98 98/99 99/00 00/01 01/02 02/03 03/04 04/05 05/06 06/07 07/08 08/09 09/10 10/11 11/12 12/13 13/14 14/15 15/16 16/17 17/1818/19
Notice World Hockey
Russian Hockey Juniors

[mailto: Sergei Samsonkin]




Логин
Пароль
Запомнить
EuropaStars

Keysport

Belarus.High League 09.09.2013 - 02.03.2014

Filter: Season:



09.09.2013 18:30 (-1 MSK)RCOP-96 (Raubichi)HC Brest-2 (Brest) 2:3
09.09.2013 18:30 (-1 MSK)HC Gomel-2 (Gomel)HC Vitebsk-2 (Vitebsk) 4:2
09.09.2013 18:30 (-1 MSK)Junior (Minsk)Neman-2 (Grodno) 5:3
09.09.2013 18:30 (-1 MSK)HC Lida-2 (Lida)RCOP-97 (Raubichi) 3:4(OT)
09.09.2013 18:30 (-2 MSK)Energija (Elektrenai)Shakhter-2 (Soligorsk) 5:6
09.09.2013 18:30 (-2 MSK)HC Kremenchug (Kremenchug)Metallurg-2 (Zhlobin) 3:2
10.09.2013 18:30 (-1 MSK)RCOP-96 (Raubichi)HC Brest-2 (Brest) 6:3
10.09.2013 18:30 (-1 MSK)HC Gomel-2 (Gomel)HC Vitebsk-2 (Vitebsk) 4:1
10.09.2013 18:30 (-1 MSK)Junior (Minsk)Neman-2 (Grodno) 3:5
10.09.2013 18:30 (-1 MSK)HC Lida-2 (Lida)RCOP-97 (Raubichi) 2:6
10.09.2013 18:30 (-2 MSK)Energija (Elektrenai)Shakhter-2 (Soligorsk) 3:2
10.09.2013 18:30 (-2 MSK)HC Kremenchug (Kremenchug)Metallurg-2 (Zhlobin) 3:5
14.09.2013 17:00 (-1 MSK)Metallurg-2 (Zhlobin)Energija (Elektrenai) 2:1(OT)
14.09.2013 17:00 (-1 MSK)Shakhter-2 (Soligorsk)HC Lida-2 (Lida)14:1
14.09.2013 17:00 (-1 MSK)RCOP-97 (Raubichi)Junior (Minsk) 2:3
14.09.2013 17:00 (-1 MSK)Neman-2 (Grodno)HC Gomel-2 (Gomel) 2:4
14.09.2013 17:00 (-1 MSK)HC Vitebsk-2 (Vitebsk)RCOP-96 (Raubichi) 2:6
14.09.2013 17:00 (-1 MSK)HC Brest-2 (Brest)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk) 2:3
15.09.2013 13:00 (-1 MSK)Metallurg-2 (Zhlobin)Energija (Elektrenai) 4:2
15.09.2013 13:00 (-1 MSK)Shakhter-2 (Soligorsk)HC Lida-2 (Lida) 8:0
15.09.2013 13:00 (-1 MSK)RCOP-97 (Raubichi)Junior (Minsk) 2:4
15.09.2013 13:00 (-1 MSK)Neman-2 (Grodno)HC Gomel-2 (Gomel) 5:3
15.09.2013 13:00 (-1 MSK)HC Vitebsk-2 (Vitebsk)RCOP-96 (Raubichi) 1:2
15.09.2013 13:00 (-1 MSK)HC Brest-2 (Brest)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk) 4:9
19.09.2013 18:30 (-1 MSK)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk)HC Vitebsk-2 (Vitebsk) 1:4
19.09.2013 18:30 (-1 MSK)RCOP-96 (Raubichi)Neman-2 (Grodno) 4:2
19.09.2013 18:30 (-1 MSK)HC Gomel-2 (Gomel)RCOP-97 (Raubichi) 5:4(OT)
19.09.2013 18:30 (-1 MSK)Junior (Minsk)Shakhter-2 (Soligorsk) 0:3
19.09.2013 18:30 (-1 MSK)HC Lida-2 (Lida)Metallurg-2 (Zhlobin) 0:12
19.09.2013 18:30 (-2 MSK)Energija (Elektrenai)HC Kremenchug (Kremenchug) 2:1
20.09.2013 18:30 (-1 MSK)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk)HC Vitebsk-2 (Vitebsk) 3:1
20.09.2013 18:30 (-1 MSK)RCOP-96 (Raubichi)Neman-2 (Grodno) 2:5
20.09.2013 18:30 (-1 MSK)HC Gomel-2 (Gomel)RCOP-97 (Raubichi) 4:3(OT)
20.09.2013 18:30 (-1 MSK)Junior (Minsk)Shakhter-2 (Soligorsk) 3:2
20.09.2013 18:30 (-1 MSK)HC Lida-2 (Lida)Metallurg-2 (Zhlobin) 1:13
20.09.2013 18:30 (-2 MSK)Energija (Elektrenai)HC Kremenchug (Kremenchug) 4:5(Б)
24.09.2013 18:30 (-1 MSK)Metallurg-2 (Zhlobin)Junior (Minsk) 4:3
24.09.2013 18:30 (-1 MSK)Shakhter-2 (Soligorsk)HC Gomel-2 (Gomel) 5:3
24.09.2013 18:30 (-1 MSK)RCOP-97 (Raubichi)RCOP-96 (Raubichi) 1:2
24.09.2013 18:30 (-1 MSK)Neman-2 (Grodno)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk) 5:2
24.09.2013 18:30 (-1 MSK)HC Vitebsk-2 (Vitebsk)HC Brest-2 (Brest) 4:6
24.09.2013 18:30 (-2 MSK)HC Kremenchug (Kremenchug)HC Lida-2 (Lida)12:1
25.09.2013 13:00 (-1 MSK)Metallurg-2 (Zhlobin)Junior (Minsk) 1:2
25.09.2013 13:00 (-1 MSK)Shakhter-2 (Soligorsk)HC Gomel-2 (Gomel) 3:2(Б)
25.09.2013 13:00 (-1 MSK)RCOP-97 (Raubichi)RCOP-96 (Raubichi) 6:3
25.09.2013 13:45 (-1 MSK)Neman-2 (Grodno)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk) 1:4
25.09.2013 18:30 (-1 MSK)HC Vitebsk-2 (Vitebsk)HC Brest-2 (Brest) 4:5
25.09.2013 18:30 (-2 MSK)HC Kremenchug (Kremenchug)HC Lida-2 (Lida) 8:5
28.09.2013 13:00 (-1 MSK)HC Gomel-2 (Gomel)Metallurg-2 (Zhlobin) 2:9
28.09.2013 12:37 (-1 MSK)HC Lida-2 (Lida)Energija (Elektrenai) 4:8
29.09.2013 13:00 (-1 MSK)HC Brest-2 (Brest)Neman-2 (Grodno) 6:8
29.09.2013 13:00 (-1 MSK)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk)RCOP-97 (Raubichi) 2:4
29.09.2013 13:00 (-1 MSK)RCOP-96 (Raubichi)Shakhter-2 (Soligorsk) 1:6
29.09.2013 13:00 (-1 MSK)Junior (Minsk)HC Kremenchug (Kremenchug) 4:1
29.09.2013 18:30 (-1 MSK)HC Gomel-2 (Gomel)Metallurg-2 (Zhlobin) 2:3(OT)
29.09.2013 18:30 (-1 MSK)HC Lida-2 (Lida)Energija (Elektrenai) 3:8
30.09.2013 18:30 (-1 MSK)HC Brest-2 (Brest)Neman-2 (Grodno) 3:4
30.09.2013 18:30 (-1 MSK)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk)RCOP-97 (Raubichi) 3:2
30.09.2013 18:30 (-1 MSK)RCOP-96 (Raubichi)Shakhter-2 (Soligorsk) 2:1(Б)
30.09.2013 18:30 (-1 MSK)Junior (Minsk)HC Kremenchug (Kremenchug) 1:2(OT)
04.10.2013 17:00 (-1 MSK)Metallurg-2 (Zhlobin)RCOP-96 (Raubichi) 5:4
04.10.2013 18:30 (-1 MSK)Shakhter-2 (Soligorsk)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk) 2:3(Б)
04.10.2013 18:30 (-1 MSK)RCOP-97 (Raubichi)HC Brest-2 (Brest) 6:5
04.10.2013 18:30 (-1 MSK)Neman-2 (Grodno)HC Vitebsk-2 (Vitebsk) 6:4
04.10.2013 19:00 (-2 MSK)Energija (Elektrenai)Junior (Minsk) 6:2
05.10.2013 13:00 (-1 MSK)Metallurg-2 (Zhlobin)RCOP-96 (Raubichi) 4:2
05.10.2013 13:00 (-1 MSK)Shakhter-2 (Soligorsk)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk)11:2
05.10.2013 13:00 (-1 MSK)RCOP-97 (Raubichi)HC Brest-2 (Brest) 6:2
05.10.2013 13:00 (-1 MSK)Neman-2 (Grodno)HC Vitebsk-2 (Vitebsk) 3:2
05.10.2013 17:00 (-2 MSK)Energija (Elektrenai)Junior (Minsk) 6:4
09.10.2013 18:30 (-1 MSK)HC Vitebsk-2 (Vitebsk)RCOP-97 (Raubichi) 3:2(Б)
09.10.2013 18:30 (-1 MSK)HC Brest-2 (Brest)Shakhter-2 (Soligorsk) 1:5
09.10.2013 18:30 (-1 MSK)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk)Metallurg-2 (Zhlobin) 3:4(Б)
09.10.2013 18:30 (-1 MSK)RCOP-96 (Raubichi)HC Kremenchug (Kremenchug) 3:2
09.10.2013 18:30 (-1 MSK)Junior (Minsk)HC Lida-2 (Lida) 6:0
10.10.2013 13:00 (-1 MSK)HC Vitebsk-2 (Vitebsk)RCOP-97 (Raubichi) 1:2
10.10.2013 13:00 (-1 MSK)HC Brest-2 (Brest)Shakhter-2 (Soligorsk) 0:4
10.10.2013 13:00 (-1 MSK)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk)Metallurg-2 (Zhlobin) 5:4
10.10.2013 13:00 (-1 MSK)RCOP-96 (Raubichi)HC Kremenchug (Kremenchug) 4:0
10.10.2013 13:30 (-1 MSK)Junior (Minsk)HC Lida-2 (Lida) 8:2
14.10.2013 18:30 (-1 MSK)Metallurg-2 (Zhlobin)HC Brest-2 (Brest) 6:0
14.10.2013 18:30 (-1 MSK)Shakhter-2 (Soligorsk)HC Vitebsk-2 (Vitebsk) 4:0
14.10.2013 18:30 (-1 MSK)RCOP-97 (Raubichi)Neman-2 (Grodno) 5:6(Б)
14.10.2013 18:30 (-1 MSK)HC Lida-2 (Lida)HC Gomel-2 (Gomel) 1:8
14.10.2013 18:30 (-2 MSK)HC Kremenchug (Kremenchug)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk) 2:3
15.10.2013 13:00 (-1 MSK)Metallurg-2 (Zhlobin)HC Brest-2 (Brest) 9:0
15.10.2013 13:00 (-1 MSK)Shakhter-2 (Soligorsk)HC Vitebsk-2 (Vitebsk) 7:2
15.10.2013 13:00 (-1 MSK)RCOP-97 (Raubichi)Neman-2 (Grodno) 1:9
15.10.2013 13:00 (-1 MSK)HC Lida-2 (Lida)HC Gomel-2 (Gomel) 2:6
15.10.2013 18:30 (-2 MSK)Energija (Elektrenai)RCOP-96 (Raubichi) 2:3(Б)
15.10.2013 13:00 (-2 MSK)HC Kremenchug (Kremenchug)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk) 3:1
16.10.2013 18:30 (-2 MSK)Energija (Elektrenai)RCOP-96 (Raubichi) 3:1
19.10.2013 13:00 (-1 MSK)Neman-2 (Grodno)Shakhter-2 (Soligorsk) 0:2
19.10.2013 13:00 (-1 MSK)HC Vitebsk-2 (Vitebsk)Metallurg-2 (Zhlobin) 0:7
19.10.2013 13:00 (-1 MSK)HC Brest-2 (Brest)HC Kremenchug (Kremenchug) 2:3(Б)
19.10.2013 13:00 (-1 MSK)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk)Energija (Elektrenai) 6:3
19.10.2013 13:00 (-1 MSK)RCOP-96 (Raubichi)HC Lida-2 (Lida) 8:3
19.10.2013 13:00 (-1 MSK)HC Gomel-2 (Gomel)Junior (Minsk) 9:0
20.10.2013 13:00 (-1 MSK)Neman-2 (Grodno)Shakhter-2 (Soligorsk) 3:4
20.10.2013 13:00 (-1 MSK)HC Vitebsk-2 (Vitebsk)Metallurg-2 (Zhlobin) 1:8
20.10.2013 13:00 (-1 MSK)HC Brest-2 (Brest)HC Kremenchug (Kremenchug) 3:6
20.10.2013 13:00 (-1 MSK)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk)Energija (Elektrenai) 8:4
20.10.2013 13:00 (-1 MSK)RCOP-96 (Raubichi)HC Lida-2 (Lida) 5:1
20.10.2013 13:00 (-1 MSK)HC Gomel-2 (Gomel)Junior (Minsk) 8:4
24.10.2013 18:30 (-1 MSK)Metallurg-2 (Zhlobin)Neman-2 (Grodno) 8:2
24.10.2013 18:30 (-1 MSK)RCOP-97 (Raubichi)Shakhter-2 (Soligorsk) 0:3
24.10.2013 18:30 (-1 MSK)Junior (Minsk)RCOP-96 (Raubichi) 2:1(Б)
24.10.2013 18:30 (-1 MSK)HC Lida-2 (Lida)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk) 1:6
24.10.2013 18:30 (-2 MSK)Energija (Elektrenai)HC Brest-2 (Brest) 7:3
24.10.2013 18:30 (-2 MSK)HC Kremenchug (Kremenchug)HC Vitebsk-2 (Vitebsk) 5:0
25.10.2013 13:00 (-1 MSK)Metallurg-2 (Zhlobin)Neman-2 (Grodno) 3:2(OT)
25.10.2013 13:00 (-1 MSK)RCOP-97 (Raubichi)Shakhter-2 (Soligorsk) 0:6
25.10.2013 13:00 (-1 MSK)Junior (Minsk)RCOP-96 (Raubichi) 4:3(Б)
25.10.2013 13:00 (-1 MSK)HC Lida-2 (Lida)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk) 1:4
25.10.2013 13:00 (-2 MSK)Energija (Elektrenai)HC Brest-2 (Brest)11:3
25.10.2013 13:00 (-2 MSK)HC Kremenchug (Kremenchug)HC Vitebsk-2 (Vitebsk) 9:0
29.10.2013 18:30 (-1 MSK)Metallurg-2 (Zhlobin)RCOP-97 (Raubichi) 3:2(Б)
29.10.2013 18:00 (-1 MSK)Neman-2 (Grodno)HC Kremenchug (Kremenchug) 3:0
29.10.2013 18:30 (-1 MSK)HC Brest-2 (Brest)HC Lida-2 (Lida) 6:4
29.10.2013 18:30 (-1 MSK)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk)Junior (Minsk) 3:4(OT)
29.10.2013 18:30 (-1 MSK)RCOP-96 (Raubichi)HC Gomel-2 (Gomel) 2:1
30.10.2013 13:00 (-1 MSK)Metallurg-2 (Zhlobin)RCOP-97 (Raubichi)13:2
30.10.2013 13:00 (-1 MSK)Neman-2 (Grodno)HC Kremenchug (Kremenchug) 0:4
30.10.2013 13:00 (-1 MSK)HC Brest-2 (Brest)HC Lida-2 (Lida)14:4
30.10.2013 13:00 (-1 MSK)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk)Junior (Minsk) 3:2(OT)
30.10.2013 13:00 (-1 MSK)RCOP-96 (Raubichi)HC Gomel-2 (Gomel) 6:0
03.11.2013 18:30 (-2 MSK)Energija (Elektrenai)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk)10:1
04.11.2013 13:00 (-2 MSK)Energija (Elektrenai)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk) 5:3
09.11.2013 18:30 (-1 MSK)HC Vitebsk-2 (Vitebsk)Energija (Elektrenai) 1:5
10.11.2013 13:00 (-1 MSK)HC Vitebsk-2 (Vitebsk)Energija (Elektrenai) 2:6
12.11.2013 18:30 (-2 MSK)HC Kremenchug (Kremenchug)HC Gomel-2 (Gomel) 4:5(OT)
13.11.2013 13:00 (-2 MSK)HC Kremenchug (Kremenchug)HC Gomel-2 (Gomel) 3:2(Б)
16.11.2013 13:00 (-1 MSK)Metallurg-2 (Zhlobin)Shakhter-2 (Soligorsk) 1:3
16.11.2013 13:00 (-1 MSK)HC Gomel-2 (Gomel)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk) 7:3
16.11.2013 13:00 (-1 MSK)Junior (Minsk)HC Brest-2 (Brest) 6:2
16.11.2013 13:00 (-1 MSK)HC Lida-2 (Lida)HC Vitebsk-2 (Vitebsk) 7:6
16.11.2013 13:00 (-2 MSK)Neman-2 (Grodno)Energija (Elektrenai) 0:6
16.11.2013 18:30 (-2 MSK)HC Kremenchug (Kremenchug)RCOP-97 (Raubichi) 3:0
17.11.2013 13:00 (-1 MSK)Metallurg-2 (Zhlobin)Shakhter-2 (Soligorsk) 3:6
17.11.2013 13:00 (-1 MSK)HC Gomel-2 (Gomel)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk) 7:1
17.11.2013 13:00 (-1 MSK)Junior (Minsk)HC Brest-2 (Brest) 8:4
17.11.2013 13:00 (-1 MSK)HC Lida-2 (Lida)HC Vitebsk-2 (Vitebsk) 4:5(OT)
17.11.2013 13:00 (-2 MSK)Neman-2 (Grodno)Energija (Elektrenai) 7:5
17.11.2013 13:00 (-2 MSK)HC Kremenchug (Kremenchug)RCOP-97 (Raubichi) 4:3(Б)
21.11.2013 17:15 (-1 MSK)Shakhter-2 (Soligorsk)HC Kremenchug (Kremenchug) 2:3(Б)
21.11.2013 18:30 (-1 MSK)RCOP-97 (Raubichi)Energija (Elektrenai) 4:6
21.11.2013 18:30 (-1 MSK)Neman-2 (Grodno)HC Lida-2 (Lida)10:2
21.11.2013 18:30 (-1 MSK)HC Vitebsk-2 (Vitebsk)Junior (Minsk) 1:6
21.11.2013 18:30 (-1 MSK)HC Brest-2 (Brest)HC Gomel-2 (Gomel) 4:5
21.11.2013 18:30 (-1 MSK)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk)RCOP-96 (Raubichi) 3:4(Б)
22.11.2013 13:30 (-1 MSK)Shakhter-2 (Soligorsk)HC Kremenchug (Kremenchug) 1:2
22.11.2013 13:00 (-1 MSK)RCOP-97 (Raubichi)Energija (Elektrenai) 4:6
22.11.2013 13:00 (-1 MSK)Neman-2 (Grodno)HC Lida-2 (Lida) 8:3
22.11.2013 13:00 (-1 MSK)HC Vitebsk-2 (Vitebsk)Junior (Minsk) 2:9
22.11.2013 13:00 (-1 MSK)HC Brest-2 (Brest)HC Gomel-2 (Gomel) 6:3
22.11.2013 13:00 (-1 MSK)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk)RCOP-96 (Raubichi) 6:4
26.11.2013 18:30 (-2 MSK)HC Kremenchug (Kremenchug)Shakhter-2 (Soligorsk) 4:1
26.11.2013 18:30 (-1 MSK)HC Lida-2 (Lida)Neman-2 (Grodno) 2:4
26.11.2013 18:30 (-1 MSK)Junior (Minsk)HC Vitebsk-2 (Vitebsk) 5:0
26.11.2013 18:30 (-1 MSK)HC Gomel-2 (Gomel)HC Brest-2 (Brest) 4:0
26.11.2013 18:30 (-1 MSK)RCOP-96 (Raubichi)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk) 6:1
27.11.2013 13:00 (-2 MSK)HC Kremenchug (Kremenchug)Shakhter-2 (Soligorsk) 0:1
27.11.2013 13:00 (-1 MSK)HC Lida-2 (Lida)Neman-2 (Grodno) 1:7
27.11.2013 13:00 (-1 MSK)Junior (Minsk)HC Vitebsk-2 (Vitebsk) 5:1
27.11.2013 13:00 (-1 MSK)HC Gomel-2 (Gomel)HC Brest-2 (Brest) 7:4
27.11.2013 13:00 (-1 MSK)RCOP-96 (Raubichi)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk) 9:1
30.11.2013 15:15 (-1 MSK)Shakhter-2 (Soligorsk)Metallurg-2 (Zhlobin) 7:1
30.11.2013 18:30 (-1 MSK)HC Vitebsk-2 (Vitebsk)HC Lida-2 (Lida) 6:4
01.12.2013 18:30 (-1 MSK)RCOP-97 (Raubichi)HC Kremenchug (Kremenchug) 0:4
01.12.2013 13:15 (-1 MSK)Shakhter-2 (Soligorsk)Metallurg-2 (Zhlobin) 4:5
01.12.2013 13:00 (-1 MSK)HC Vitebsk-2 (Vitebsk)HC Lida-2 (Lida) 0:5
02.12.2013 18:30 (-1 MSK)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk)HC Gomel-2 (Gomel) 1:3
02.12.2013 18:30 (-1 MSK)HC Brest-2 (Brest)Junior (Minsk) 2:7
02.12.2013 18:30 (-1 MSK)Energija (Elektrenai)Neman-2 (Grodno) 6:3
02.12.2013 13:00 (-1 MSK)RCOP-97 (Raubichi)HC Kremenchug (Kremenchug) 2:4
03.12.2013 13:00 (-1 MSK)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk)HC Gomel-2 (Gomel) 5:4(Б)
03.12.2013 13:00 (-1 MSK)HC Brest-2 (Brest)Junior (Minsk) 2:5
03.12.2013 13:00 (-1 MSK)Energija (Elektrenai)Neman-2 (Grodno) 7:3
06.12.2013 13:00 (-2 MSK)Energija (Elektrenai)HC Vitebsk-2 (Vitebsk)10:1
07.12.2013 13:00 (-1 MSK)RCOP-97 (Raubichi)Metallurg-2 (Zhlobin) 2:3
07.12.2013 13:00 (-2 MSK)Energija (Elektrenai)HC Vitebsk-2 (Vitebsk)10:1
07.12.2013 13:00 (-1 MSK)HC Lida-2 (Lida)HC Brest-2 (Brest) 6:5(Б)
07.12.2013 13:00 (-1 MSK)Junior (Minsk)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk) 5:0
07.12.2013 13:00 (-1 MSK)HC Gomel-2 (Gomel)RCOP-96 (Raubichi) 6:1
08.12.2013 13:00 (-1 MSK)RCOP-97 (Raubichi)Metallurg-2 (Zhlobin) 5:2
08.12.2013 13:00 (-1 MSK)HC Lida-2 (Lida)HC Brest-2 (Brest) 1:7
08.12.2013 13:00 (-1 MSK)Junior (Minsk)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk) 5:3
08.12.2013 13:00 (-1 MSK)HC Gomel-2 (Gomel)RCOP-96 (Raubichi) 8:2
12.12.2013 18:30 (-1 MSK)Neman-2 (Grodno)Metallurg-2 (Zhlobin) 2:3(Б)
12.12.2013 18:30 (-1 MSK)Shakhter-2 (Soligorsk)RCOP-97 (Raubichi) 5:2
12.12.2013 18:30 (-1 MSK)RCOP-96 (Raubichi)Junior (Minsk) 1:6
12.12.2013 18:30 (-1 MSK)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk)HC Lida-2 (Lida) 9:2
13.12.2013 13:00 (-1 MSK)Neman-2 (Grodno)Metallurg-2 (Zhlobin) 2:3
13.12.2013 13:00 (-1 MSK)Shakhter-2 (Soligorsk)RCOP-97 (Raubichi) 8:2
13.12.2013 13:00 (-1 MSK)RCOP-96 (Raubichi)Junior (Minsk) 4:3(Б)
13.12.2013 13:00 (-1 MSK)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk)HC Lida-2 (Lida)12:1
15.12.2013 18:30 (-1 MSK)HC Brest-2 (Brest)Energija (Elektrenai) 8:5
16.12.2013 13:00 (-1 MSK)HC Brest-2 (Brest)Energija (Elektrenai) 3:2(OT)
23.12.2013 13:00 (-2 MSK)HC Kremenchug (Kremenchug)Neman-2 (Grodno) 2:0
24.12.2013 13:00 (-2 MSK)HC Kremenchug (Kremenchug)Neman-2 (Grodno) 1:3
25.12.2013 13:00 (-1 MSK)Metallurg-2 (Zhlobin)HC Vitebsk-2 (Vitebsk) 9:0
26.12.2013 18:30 (-1 MSK)Shakhter-2 (Soligorsk)Neman-2 (Grodno) 3:2
26.12.2013 18:30 (-1 MSK)Metallurg-2 (Zhlobin)HC Vitebsk-2 (Vitebsk) 7:1
26.12.2013 18:30 (-2 MSK)HC Kremenchug (Kremenchug)HC Brest-2 (Brest) 7:2
26.12.2013 18:30 (-1 MSK)Junior (Minsk)HC Gomel-2 (Gomel) 4:0
27.12.2013 13:00 (-1 MSK)Shakhter-2 (Soligorsk)Neman-2 (Grodno) 5:3
27.12.2013 13:00 (-2 MSK)HC Kremenchug (Kremenchug)HC Brest-2 (Brest) 2:3(Б)
27.12.2013 13:00 (-1 MSK)Junior (Minsk)HC Gomel-2 (Gomel) 6:1
07.01.2014 13:00 (-1 MSK)HC Brest-2 (Brest)Metallurg-2 (Zhlobin) 5:4
07.01.2014 13:00 (-1 MSK)HC Vitebsk-2 (Vitebsk)Shakhter-2 (Soligorsk) 2:4
07.01.2014 17:00 (-1 MSK)Neman-2 (Grodno)RCOP-97 (Raubichi) 6:5
07.01.2014 13:00 (-1 MSK)HC Gomel-2 (Gomel)HC Lida-2 (Lida) 6:2
07.01.2014 13:00 (-1 MSK)RCOP-96 (Raubichi)Energija (Elektrenai) 3:5
07.01.2014 13:00 (-1 MSK)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk)HC Kremenchug (Kremenchug) 2:5
08.01.2014 13:00 (-1 MSK)HC Brest-2 (Brest)Metallurg-2 (Zhlobin) 4:3(Б)
08.01.2014 13:00 (-1 MSK)HC Vitebsk-2 (Vitebsk)Shakhter-2 (Soligorsk) 2:1(Б)
08.01.2014 13:00 (-1 MSK)Neman-2 (Grodno)RCOP-97 (Raubichi) 7:2
08.01.2014 13:00 (-1 MSK)HC Gomel-2 (Gomel)HC Lida-2 (Lida) 6:2
08.01.2014 13:00 (-1 MSK)RCOP-96 (Raubichi)Energija (Elektrenai) 3:8
08.01.2014 13:00 (-1 MSK)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk)HC Kremenchug (Kremenchug) 2:8
12.01.2014 13:00 (-1 MSK)RCOP-97 (Raubichi)HC Vitebsk-2 (Vitebsk) 8:2
12.01.2014 13:00 (-1 MSK)Shakhter-2 (Soligorsk)HC Brest-2 (Brest) 7:2
12.01.2014 13:00 (-1 MSK)Metallurg-2 (Zhlobin)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk) 2:3
12.01.2014 13:00 (-2 MSK)HC Kremenchug (Kremenchug)RCOP-96 (Raubichi) 5:3
12.01.2014 13:00 (-2 MSK)Energija (Elektrenai)HC Gomel-2 (Gomel) 3:2
12.01.2014 13:00 (-1 MSK)HC Lida-2 (Lida)Junior (Minsk) 0:5
13.01.2014 13:00 (-1 MSK)RCOP-97 (Raubichi)HC Vitebsk-2 (Vitebsk) 6:0
13.01.2014 13:00 (-1 MSK)Shakhter-2 (Soligorsk)HC Brest-2 (Brest) 7:2
13.01.2014 13:00 (-1 MSK)Metallurg-2 (Zhlobin)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk) 2:1
13.01.2014 13:00 (-2 MSK)HC Kremenchug (Kremenchug)RCOP-96 (Raubichi) 8:2
13.01.2014 13:00 (-2 MSK)Energija (Elektrenai)HC Gomel-2 (Gomel) 4:3
13.01.2014 13:00 (-1 MSK)HC Lida-2 (Lida)Junior (Minsk) 0:14
17.01.2014 18:30 (-1 MSK)RCOP-96 (Raubichi)Metallurg-2 (Zhlobin) 1:3
17.01.2014 18:30 (-1 MSK)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk)Shakhter-2 (Soligorsk) 3:2(OT)
17.01.2014 18:30 (-1 MSK)HC Brest-2 (Brest)RCOP-97 (Raubichi) 3:2
17.01.2014 18:30 (-1 MSK)HC Vitebsk-2 (Vitebsk)Neman-2 (Grodno) 2:3(OT)
17.01.2014 18:30 (-1 MSK)HC Gomel-2 (Gomel)HC Kremenchug (Kremenchug) 3:2
18.01.2014 13:00 (-1 MSK)RCOP-96 (Raubichi)Metallurg-2 (Zhlobin) 1:3
18.01.2014 13:00 (-1 MSK)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk)Shakhter-2 (Soligorsk) 0:2
18.01.2014 13:00 (-1 MSK)HC Brest-2 (Brest)RCOP-97 (Raubichi) 4:3
18.01.2014 13:00 (-1 MSK)HC Vitebsk-2 (Vitebsk)Neman-2 (Grodno) 1:4
18.01.2014 13:00 (-1 MSK)Junior (Minsk)Energija (Elektrenai) 6:4
18.01.2014 13:00 (-1 MSK)HC Gomel-2 (Gomel)HC Kremenchug (Kremenchug) 6:1
19.01.2014 18:30 (-1 MSK)Junior (Minsk)Energija (Elektrenai) 3:2
22.01.2014 18:30 (-1 MSK)Neman-2 (Grodno)HC Brest-2 (Brest) 4:0
22.01.2014 18:30 (-1 MSK)RCOP-97 (Raubichi)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk) 4:5
22.01.2014 18:30 (-1 MSK)Shakhter-2 (Soligorsk)RCOP-96 (Raubichi) 6:1
22.01.2014 18:30 (-1 MSK)Metallurg-2 (Zhlobin)HC Gomel-2 (Gomel) 2:3(OT)
22.01.2014 18:30 (-2 MSK)HC Kremenchug (Kremenchug)Junior (Minsk) 7:0
22.01.2014 18:30 (-2 MSK)Energija (Elektrenai)HC Lida-2 (Lida) 6:2
23.01.2014 12:00 (-1 MSK)Neman-2 (Grodno)HC Brest-2 (Brest)11:5
23.01.2014 13:00 (-1 MSK)RCOP-97 (Raubichi)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk) 5:2
23.01.2014 13:00 (-1 MSK)Shakhter-2 (Soligorsk)RCOP-96 (Raubichi) 9:4
23.01.2014 13:00 (-1 MSK)Metallurg-2 (Zhlobin)HC Gomel-2 (Gomel) 0:4
23.01.2014 13:00 (-2 MSK)HC Kremenchug (Kremenchug)Junior (Minsk) 3:1
23.01.2014 13:00 (-2 MSK)Energija (Elektrenai)HC Lida-2 (Lida)10:2
27.01.2014 18:30 (-2 MSK)Energija (Elektrenai)RCOP-97 (Raubichi) 1:2
27.01.2014 18:30 (-1 MSK)Junior (Minsk)Metallurg-2 (Zhlobin) 3:4
27.01.2014 18:30 (-1 MSK)HC Gomel-2 (Gomel)Shakhter-2 (Soligorsk) 0:5
27.01.2014 18:30 (-1 MSK)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk)Neman-2 (Grodno) 4:1
27.01.2014 18:30 (-1 MSK)HC Brest-2 (Brest)HC Vitebsk-2 (Vitebsk) 7:1
27.01.2014 18:30 (-1 MSK)HC Lida-2 (Lida)HC Kremenchug (Kremenchug) 1:6
28.01.2014 13:00 (-2 MSK)Energija (Elektrenai)RCOP-97 (Raubichi) 3:2
28.01.2014 13:00 (-1 MSK)Junior (Minsk)Metallurg-2 (Zhlobin) 4:5(Б)
28.01.2014 13:00 (-1 MSK)HC Gomel-2 (Gomel)Shakhter-2 (Soligorsk) 3:2(OT)
28.01.2014 13:00 (-1 MSK)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk)Neman-2 (Grodno) 3:2(OT)
28.01.2014 13:00 (-1 MSK)HC Brest-2 (Brest)HC Vitebsk-2 (Vitebsk) 7:2
28.01.2014 13:00 (-1 MSK)HC Lida-2 (Lida)HC Kremenchug (Kremenchug) 0:6
01.02.2014 13:00 (-1 MSK)Metallurg-2 (Zhlobin)HC Lida-2 (Lida)10:0
01.02.2014 13:00 (-1 MSK)Shakhter-2 (Soligorsk)Junior (Minsk) 0:2
01.02.2014 13:00 (-1 MSK)RCOP-97 (Raubichi)HC Gomel-2 (Gomel) 0:6
01.02.2014 13:00 (-1 MSK)Neman-2 (Grodno)RCOP-96 (Raubichi) 3:4
01.02.2014 13:00 (-1 MSK)HC Vitebsk-2 (Vitebsk)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk) 4:5
02.02.2014 13:00 (-1 MSK)Metallurg-2 (Zhlobin)HC Lida-2 (Lida) 7:1
02.02.2014 13:00 (-1 MSK)Shakhter-2 (Soligorsk)Junior (Minsk) 0:1
02.02.2014 13:00 (-1 MSK)RCOP-97 (Raubichi)HC Gomel-2 (Gomel) 2:6
02.02.2014 13:00 (-1 MSK)Neman-2 (Grodno)RCOP-96 (Raubichi) 7:6
02.02.2014 13:00 (-1 MSK)HC Vitebsk-2 (Vitebsk)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk) 0:3
04.02.2014 18:30 (-1 MSK)HC Gomel-2 (Gomel)Energija (Elektrenai) 5:3
05.02.2014 13:00 (-1 MSK)HC Gomel-2 (Gomel)Energija (Elektrenai) 3:0
05.02.2014 13:00 (-1 MSK)HC Vitebsk-2 (Vitebsk)HC Kremenchug (Kremenchug) 1:2
06.02.2014 18:30 (-1 MSK)HC Vitebsk-2 (Vitebsk)HC Kremenchug (Kremenchug) 1:9
11.02.2014 18:30 (-1 MSK)HC Lida-2 (Lida)RCOP-96 (Raubichi) 2:7
12.02.2014 12:00 (-1 MSK)HC Lida-2 (Lida)RCOP-96 (Raubichi) 2:8
14.02.2014 18:30 (-2 MSK)Energija (Elektrenai)Metallurg-2 (Zhlobin) 2:0
14.02.2014 18:30 (-1 MSK)HC Lida-2 (Lida)Shakhter-2 (Soligorsk) 0:10
14.02.2014 18:30 (-1 MSK)Junior (Minsk)RCOP-97 (Raubichi) 6:2
14.02.2014 18:30 (-1 MSK)HC Gomel-2 (Gomel)Neman-2 (Grodno) 5:3
14.02.2014 18:30 (-1 MSK)RCOP-96 (Raubichi)HC Vitebsk-2 (Vitebsk) 7:1
14.02.2014 18:30 (-1 MSK)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk)HC Brest-2 (Brest) 8:2
15.02.2014 13:00 (-2 MSK)Energija (Elektrenai)Metallurg-2 (Zhlobin) 2:3(Б)
15.02.2014 13:00 (-1 MSK)HC Lida-2 (Lida)Shakhter-2 (Soligorsk) 0:17
15.02.2014 13:00 (-1 MSK)Junior (Minsk)RCOP-97 (Raubichi) 7:4
15.02.2014 13:00 (-1 MSK)HC Gomel-2 (Gomel)Neman-2 (Grodno) 6:3
15.02.2014 13:00 (-1 MSK)RCOP-96 (Raubichi)HC Vitebsk-2 (Vitebsk) 6:3
15.02.2014 13:00 (-1 MSK)Khimik-SKA-2 (Novopolotsk)HC Brest-2 (Brest) 8:1
17.02.2014 18:30 (-1 MSK)RCOP-96 (Raubichi)RCOP-97 (Raubichi) 4:1
19.02.2014 18:30 (-1 MSK)HC Brest-2 (Brest)RCOP-96 (Raubichi) 2:0
19.02.2014 18:30 (-1 MSK)HC Vitebsk-2 (Vitebsk)HC Gomel-2 (Gomel) 0:7
19.02.2014 18:30 (-1 MSK)Neman-2 (Grodno)Junior (Minsk) 5:2
19.02.2014 18:30 (-1 MSK)RCOP-97 (Raubichi)HC Lida-2 (Lida) 6:1
19.02.2014 18:30 (-1 MSK)Shakhter-2 (Soligorsk)Energija (Elektrenai) 2:3
19.02.2014 18:30 (-1 MSK)Metallurg-2 (Zhlobin)HC Kremenchug (Kremenchug) 4:1
20.02.2014 13:00 (-1 MSK)HC Brest-2 (Brest)RCOP-96 (Raubichi) 3:1
20.02.2014 13:00 (-1 MSK)HC Vitebsk-2 (Vitebsk)HC Gomel-2 (Gomel) 1:6
20.02.2014 13:00 (-1 MSK)Neman-2 (Grodno)Junior (Minsk) 4:1
20.02.2014 ??:??RCOP-97 (Raubichi)HC Lida-2 (Lida)10:1
20.02.2014 13:00 (-1 MSK)Shakhter-2 (Soligorsk)Energija (Elektrenai) 4:2
20.02.2014 13:00 (-1 MSK)Metallurg-2 (Zhlobin)HC Kremenchug (Kremenchug) 3:1
22.02.2014 13:00 (-1 MSK)RCOP-96 (Raubichi)RCOP-97 (Raubichi) 2:3
01.03.2014 13:00 (-2 MSK)HC Kremenchug (Kremenchug)Energija (Elektrenai)
02.03.2014 13:00 (-2 MSK)HC Kremenchug (Kremenchug)Energija (Elektrenai)

Таблица
RTeamGPWW(OT)TL(OT)LGTP
1Shakhter-2 (Soligorsk)48331068222 -  86107
2Metallurg-2 (Zhlobin)482780211221 - 11099
3HC Gomel-2 (Gomel)482850411207 - 13198
4Junior (Minsk)482930412199 - 12997
5Energija (Elektrenai)462900512222 - 14392
6HC Kremenchug (Kremenchug)462560213176 -  9789
7Neman-2 (Grodno)482420319191 - 16479
8Khimik-SKA-2 (Novopolotsk)482150319172 - 17676
9RCOP-96 (Raubichi)481940223166 - 16567
10HC Brest-2 (Brest)481530228170 - 24053
11RCOP-97 (Raubichi)481410627151 - 19350
12HC Vitebsk-2 (Vitebsk)48230142 82 - 26113
13HC Lida-2 (Lida)48210243 93 - 37710

Регламент