[English]    [Rus]
Archive
93/94 94/95 95/96 96/97 97/98 98/99 99/00 00/01 01/02 02/03 03/04 04/05 05/06 06/07 07/08 08/09 09/10 10/11 11/12 12/13 13/14 14/15 15/16 16/17 17/1818/19
Notice World Hockey
Russian Hockey Juniors

[mailto: Sergei Samsonkin]




Логин
Пароль
Запомнить
EuropaStars

Sweden Play Off 16.03.2019 - 04.04.2019

Filter: Season:




Таблица
RTeamGPWW(OT)TL(OT)LGTP
1Frolunda HC (Goteborg)16111004 63 -  3435
2Djurgardens IF (Stockholm)19100009 55 -  6230
3Farjestad BK (Karlstad)1461016 43 -  3521
4Lulea HF (Lulea)1041023 26 -  2516
5HV 71 (Jonkoping)932013 24 -  2214
6Vaxjo Lakers HC (Vaxjo)712013 16 -  228
7Skelleftea AIK (Skelleftea)620004 12 -  196
8IF Malmo Redhawks (Malmo)510004  9 -  223
9Orebro HK (Orebro)200011  4 -   71
10Rogle BK (Angelholm)200011  4 -   81



1/8 Finals16.03.2019 15:15 (-2 MSK)Vaxjo Lakers HC (Vaxjo)Orebro HK (Orebro) 3:2(OT)
1/8 Finals16.03.2019 15:15 (-2 MSK)HV 71 (Jonkoping)Rogle BK (Angelholm) 4:1
1/8 Finals18.03.2019 19:00 (-2 MSK)Orebro HK (Orebro)Vaxjo Lakers HC (Vaxjo) 2:4
1/8 Finals18.03.2019 19:00 (-2 MSK)Rogle BK (Angelholm)HV 71 (Jonkoping) 3:4(OT)
Quarterfinal22.03.2019 19:00 (-2 MSK)Farjestad BK (Karlstad)HV 71 (Jonkoping) 1:2(OT)
Quarterfinal22.03.2019 19:00 (-2 MSK)Lulea HF (Lulea)Vaxjo Lakers HC (Vaxjo) 3:1
Quarterfinal23.03.2019 14:45 (-2 MSK)Frolunda HC (Goteborg)IF Malmo Redhawks (Malmo) 4:0
Quarterfinal23.03.2019 14:45 (-2 MSK)Djurgardens IF (Stockholm)Skelleftea AIK (Skelleftea) 0:2
Quarterfinal24.03.2019 15:00 (-1 MSK)HV 71 (Jonkoping)Farjestad BK (Karlstad) 1:3
Quarterfinal24.03.2019 15:00 (-1 MSK)Vaxjo Lakers HC (Vaxjo)Lulea HF (Lulea) 4:5(OT)
Quarterfinal25.03.2019 19:00 (-1 MSK)IF Malmo Redhawks (Malmo)Frolunda HC (Goteborg) 3:2
Quarterfinal25.03.2019 19:00 (-1 MSK)Skelleftea AIK (Skelleftea)Djurgardens IF (Stockholm) 3:6
Quarterfinal26.03.2019 19:00 (-1 MSK)Farjestad BK (Karlstad)HV 71 (Jonkoping) 2:3
Quarterfinal26.03.2019 19:00 (-1 MSK)Lulea HF (Lulea)Vaxjo Lakers HC (Vaxjo) 4:0
Quarterfinal27.03.2019 19:00 (-1 MSK)Frolunda HC (Goteborg)IF Malmo Redhawks (Malmo) 7:2
Quarterfinal27.03.2019 19:00 (-1 MSK)Djurgardens IF (Stockholm)Skelleftea AIK (Skelleftea) 3:1
Quarterfinal28.03.2019 19:00 (-1 MSK)HV 71 (Jonkoping)Farjestad BK (Karlstad) 1:3
Quarterfinal28.03.2019 19:00 (-1 MSK)Vaxjo Lakers HC (Vaxjo)Lulea HF (Lulea) 3:2(OT)
Quarterfinal29.03.2019 19:00 (-1 MSK)IF Malmo Redhawks (Malmo)Frolunda HC (Goteborg) 3:5
Quarterfinal29.03.2019 19:00 (-1 MSK)Skelleftea AIK (Skelleftea)Djurgardens IF (Stockholm) 2:4
Quarterfinal30.03.2019 15:15 (-1 MSK)Farjestad BK (Karlstad)HV 71 (Jonkoping) 3:2(Б)
Quarterfinal30.03.2019 18:00 (-1 MSK)Lulea HF (Lulea)Vaxjo Lakers HC (Vaxjo) 4:1
Quarterfinal31.03.2019 15:00 (-1 MSK)Frolunda HC (Goteborg)IF Malmo Redhawks (Malmo) 4:1
Quarterfinal31.03.2019 15:00 (-1 MSK)Djurgardens IF (Stockholm)Skelleftea AIK (Skelleftea) 2:3
Quarterfinal01.04.2019 19:00 (-1 MSK)HV 71 (Jonkoping)Farjestad BK (Karlstad) 5:3
Quarterfinal02.04.2019 19:00 (-1 MSK)Skelleftea AIK (Skelleftea)Djurgardens IF (Stockholm) 1:4
Quarterfinal03.04.2019 19:00 (-1 MSK)Farjestad BK (Karlstad)HV 71 (Jonkoping) 3:2
Semifinal06.04.2019 15:15 (-1 MSK)Farjestad BK (Karlstad)Djurgardens IF (Stockholm) 5:2
Semifinal07.04.2019 15:00 (-1 MSK)Lulea HF (Lulea)Frolunda HC (Goteborg) 3:4(OT)
Semifinal08.04.2019 19:00 (-1 MSK)Djurgardens IF (Stockholm)Farjestad BK (Karlstad) 5:3
Semifinal09.04.2019 19:00 (-1 MSK)Frolunda HC (Goteborg)Lulea HF (Lulea) 2:0
Semifinal10.04.2019 19:00 (-1 MSK)Farjestad BK (Karlstad)Djurgardens IF (Stockholm) 1:2
Semifinal11.04.2019 19:00 (-1 MSK)Lulea HF (Lulea)Frolunda HC (Goteborg) 3:1
Semifinal12.04.2019 19:30 (-1 MSK)Djurgardens IF (Stockholm)Farjestad BK (Karlstad) 3:1
Semifinal13.04.2019 15:15 (-1 MSK)Frolunda HC (Goteborg)Lulea HF (Lulea) 3:0
Semifinal14.04.2019 18:15 (-1 MSK)Farjestad BK (Karlstad)Djurgardens IF (Stockholm) 8:2
Semifinal15.04.2019 19:30 (-1 MSK)Lulea HF (Lulea)Frolunda HC (Goteborg) 2:6
Semifinal16.04.2019 19:30 (-1 MSK)Djurgardens IF (Stockholm)Farjestad BK (Karlstad) 1:6
Semifinal18.04.2019 19:30 (-1 MSK)Farjestad BK (Karlstad)Djurgardens IF (Stockholm) 1:4
Final21.04.2019 15:00 (-1 MSK)Frolunda HC (Goteborg)Djurgardens IF (Stockholm) 5:3
Final23.04.2019 19:30 (-1 MSK)Djurgardens IF (Stockholm)Frolunda HC (Goteborg) 5:1
Final25.04.2019 19:30 (-1 MSK)Frolunda HC (Goteborg)Djurgardens IF (Stockholm) 5:2
Final27.04.2019 15:15 (-1 MSK)Djurgardens IF (Stockholm)Frolunda HC (Goteborg) 3:2
Final30.04.2019 19:30 (-1 MSK)Frolunda HC (Goteborg)Djurgardens IF (Stockholm) 6:2
Final02.05.2019 19:30 (-1 MSK)Djurgardens IF (Stockholm)Frolunda HC (Goteborg) 2:6