[English]    [Rus]
Archive
93/94 94/95 95/96 96/97 97/98 98/99 99/00 00/01 01/02 02/03 03/04 04/05 05/06 06/07 07/08 08/09 09/10 10/11 11/12 12/13 13/14 14/15 15/16 16/17 17/1818/19
Notice World Hockey
Russian Hockey Juniors

[mailto: Sergei Samsonkin]




Логин
Пароль
Запомнить
EuropaStars

Czech Rep. Play Off 11.03.2019 - 30.04.2019

Filter: Season:




Таблица
RTeamGPWW(OT)TL(OT)LGTP
1HC Ocelari (Trinec)17111014 47 -  3436
2Bili Tygri (Liberec)1773034 46 -  3830
3HC Skoda (Plzen)1470025 39 -  3423
4HC Kometa (Brno)1042013 26 -  2217
5BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)1040024 20 -  2414
6HC Vitkovice Ridera (Ostrava)830005 17 -  209
7HC Olomouc (Olomouc)712004 15 -  217
8PSG Berani (Zlin)511003  7 -  105
9HC Sparta (Prague)410003  7 -  123
10Mountfield HK (Hradec Kralove)400004  4 -  130



1/8 Finals11.03.2019 17:00 (-2 MSK)HC Vitkovice Ridera (Ostrava)HC Sparta (Prague) 2:1
1/8 Finals11.03.2019 19:00 (-2 MSK)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)PSG Berani (Zlin) 3:1
1/8 Finals12.03.2019 17:00 (-2 MSK)HC Vitkovice Ridera (Ostrava)HC Sparta (Prague) 2:1
1/8 Finals12.03.2019 19:00 (-2 MSK)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)PSG Berani (Zlin) 0:2
1/8 Finals14.03.2019 19:00 (-2 MSK)HC Sparta (Prague)HC Vitkovice Ridera (Ostrava) 4:3
1/8 Finals14.03.2019 17:00 (-2 MSK)PSG Berani (Zlin)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav) 1:2
1/8 Finals15.03.2019 19:00 (-2 MSK)HC Sparta (Prague)HC Vitkovice Ridera (Ostrava) 1:5
1/8 Finals15.03.2019 17:00 (-2 MSK)PSG Berani (Zlin)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav) 2:1(OT)
1/8 Finals17.03.2019 17:00 (-2 MSK)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)PSG Berani (Zlin) 4:1
Quarterfinal18.03.2019 19:00 (-2 MSK)HC Skoda (Plzen)HC Olomouc (Olomouc) 8:1
Quarterfinal18.03.2019 17:00 (-2 MSK)Mountfield HK (Hradec Kralove)HC Kometa (Brno) 1:3
Quarterfinal19.03.2019 17:00 (-2 MSK)HC Skoda (Plzen)HC Olomouc (Olomouc) 2:3(OT)
Quarterfinal19.03.2019 19:00 (-2 MSK)Mountfield HK (Hradec Kralove)HC Kometa (Brno) 0:5
Quarterfinal20.03.2019 17:00 (-2 MSK)HC Ocelari (Trinec)HC Vitkovice Ridera (Ostrava) 3:2
Quarterfinal20.03.2019 19:00 (-2 MSK)Bili Tygri (Liberec)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav) 5:1
Quarterfinal21.03.2019 17:00 (-2 MSK)HC Ocelari (Trinec)HC Vitkovice Ridera (Ostrava) 3:0
Quarterfinal21.03.2019 19:00 (-2 MSK)Bili Tygri (Liberec)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav) 6:2
Quarterfinal22.03.2019 17:00 (-2 MSK)HC Olomouc (Olomouc)HC Skoda (Plzen) 3:2(OT)
Quarterfinal22.03.2019 19:00 (-2 MSK)HC Kometa (Brno)Mountfield HK (Hradec Kralove) 2:1
Quarterfinal23.03.2019 17:00 (-2 MSK)HC Olomouc (Olomouc)HC Skoda (Plzen) 2:3
Quarterfinal23.03.2019 19:00 (-2 MSK)HC Kometa (Brno)Mountfield HK (Hradec Kralove) 3:2
Quarterfinal24.03.2019 15:00 (-1 MSK)HC Vitkovice Ridera (Ostrava)HC Ocelari (Trinec) 1:2
Quarterfinal24.03.2019 17:00 (-1 MSK)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)Bili Tygri (Liberec) 4:1
Quarterfinal25.03.2019 17:00 (-1 MSK)HC Vitkovice Ridera (Ostrava)HC Ocelari (Trinec) 2:5
Quarterfinal25.03.2019 19:00 (-1 MSK)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)Bili Tygri (Liberec) 2:3
Quarterfinal26.03.2019 17:00 (-1 MSK)HC Skoda (Plzen)HC Olomouc (Olomouc) 2:0
Quarterfinal27.03.2019 17:00 (-1 MSK)Bili Tygri (Liberec)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav) 2:1(OT)
Quarterfinal28.03.2019 17:00 (-1 MSK)HC Olomouc (Olomouc)HC Skoda (Plzen) 4:1
Quarterfinal30.03.2019 17:00 (-1 MSK)HC Skoda (Plzen)HC Olomouc (Olomouc) 3:2
Semifinal03.04.2019 17:00 (-1 MSK)Bili Tygri (Liberec)HC Kometa (Brno) 4:3(OT)
Semifinal03.04.2019 19:00 (-1 MSK)HC Ocelari (Trinec)HC Skoda (Plzen) 1:4
Semifinal04.04.2019 19:00 (-1 MSK)Bili Tygri (Liberec)HC Kometa (Brno) 2:3(OT)
Semifinal04.04.2019 17:00 (-1 MSK)HC Ocelari (Trinec)HC Skoda (Plzen) 2:3
Semifinal07.04.2019 17:00 (-1 MSK)HC Kometa (Brno)Bili Tygri (Liberec) 1:2
Semifinal07.04.2019 15:00 (-1 MSK)HC Skoda (Plzen)HC Ocelari (Trinec) 2:3
Semifinal08.04.2019 ??:??HC Kometa (Brno)Bili Tygri (Liberec) 3:2(OT)
Semifinal08.04.2019 ??:??HC Skoda (Plzen)HC Ocelari (Trinec) 3:4
Semifinal11.04.2019 17:00 (-1 MSK)HC Ocelari (Trinec)HC Skoda (Plzen) 3:2
Semifinal11.04.2019 18:30 (-1 MSK)Bili Tygri (Liberec)HC Kometa (Brno) 5:2
Semifinal13.04.2019 15:00 (-1 MSK)HC Skoda (Plzen)HC Ocelari (Trinec) 3:1
Semifinal13.04.2019 15:30 (-1 MSK)HC Kometa (Brno)Bili Tygri (Liberec) 1:3
Semifinal15.04.2019 17:00 (-1 MSK)HC Ocelari (Trinec)HC Skoda (Plzen) 5:1
Final18.04.2019 17:00 (-1 MSK)Bili Tygri (Liberec)HC Ocelari (Trinec) 1:2
Final19.04.2019 17:00 (-1 MSK)Bili Tygri (Liberec)HC Ocelari (Trinec) 3:1
Final22.04.2019 17:00 (-1 MSK)HC Ocelari (Trinec)Bili Tygri (Liberec) 4:1
Final23.04.2019 17:00 (-1 MSK)HC Ocelari (Trinec)Bili Tygri (Liberec) 1:2(OT)
Final26.04.2019 17:00 (-1 MSK)Bili Tygri (Liberec)HC Ocelari (Trinec) 2:3(OT)
Final28.04.2019 17:20 (-1 MSK)HC Ocelari (Trinec)Bili Tygri (Liberec) 4:2