[English]    [Rus]
Archive
93/94 94/95 95/96 96/97 97/98 98/99 99/00 00/01 01/02 02/03 03/04 04/05 05/06 06/07 07/08 08/09 09/10 10/11 11/12 12/13 13/14 14/15 15/16 16/17 17/1818/19
Notice World Hockey
Russian Hockey Juniors

[mailto: Sergei Samsonkin]




Логин
Пароль
Запомнить
EuropaStars

Belarus.Extra League Play Off 24.02.2019 - 24.02.2019

Filter: Season:




Таблица
RTeamGPWW(OT)TL(OT)LGTP
1Yunost (Minsk)13102010 47 -  1635
2Shakhter (Soligorsk)1791043 46 -  3833
3Neman (Grodno)1663025 29 -  2626
4Dinamo-Molodechno (Molodechno)1333016 37 -  4316
5Metallurg (Zhlobin)510004  8 -  133
6HC Gomel (Gomel)400013  5 -  131
7HC Lida (Lida)400004  4 -  100
8Belarus U-20400004  3 -  200



Quarterfinal06.03.2019 19:00 (0 MSK)Shakhter (Soligorsk)Metallurg (Zhlobin) 3:2
Quarterfinal06.03.2019 19:00 (0 MSK)Dinamo-Molodechno (Molodechno)HC Gomel (Gomel) 1:0
Quarterfinal06.03.2019 19:00 (0 MSK)Neman (Grodno)HC Lida (Lida) 1:0
Quarterfinal07.03.2019 19:00 (0 MSK)Shakhter (Soligorsk)Metallurg (Zhlobin) 2:3
Quarterfinal07.03.2019 19:00 (0 MSK)Dinamo-Molodechno (Molodechno)HC Gomel (Gomel) 4:3(OT)
Quarterfinal07.03.2019 19:00 (0 MSK)Neman (Grodno)HC Lida (Lida) 4:1
Quarterfinal08.03.2019 17:00 (0 MSK)Yunost (Minsk)Belarus U-20 4:1
Quarterfinal09.03.2019 17:00 (0 MSK)Yunost (Minsk)Belarus U-20 3:1
Quarterfinal10.03.2019 13:00 (0 MSK)HC Gomel (Gomel)Dinamo-Molodechno (Molodechno) 1:4
Quarterfinal10.03.2019 17:00 (0 MSK)Metallurg (Zhlobin)Shakhter (Soligorsk) 0:2
Quarterfinal10.03.2019 17:00 (0 MSK)HC Lida (Lida)Neman (Grodno) 1:2
Quarterfinal11.03.2019 19:00 (0 MSK)Belarus U-20Yunost (Minsk) 0:9
Quarterfinal11.03.2019 18:30 (0 MSK)HC Gomel (Gomel)Dinamo-Molodechno (Molodechno) 1:4
Quarterfinal11.03.2019 19:00 (0 MSK)Metallurg (Zhlobin)Shakhter (Soligorsk) 0:2
Quarterfinal11.03.2019 19:00 (0 MSK)HC Lida (Lida)Neman (Grodno) 2:3
Quarterfinal12.03.2019 19:00 (0 MSK)Belarus U-20Yunost (Minsk) 1:4
Quarterfinal13.03.2019 20:00 (0 MSK)Shakhter (Soligorsk)Metallurg (Zhlobin) 4:3
Semifinal19.03.2019 19:00 (0 MSK)Yunost (Minsk)Dinamo-Molodechno (Molodechno) 4:1
Semifinal20.03.2019 19:00 (0 MSK)Neman (Grodno)Shakhter (Soligorsk) 0:1
Semifinal21.03.2019 20:00 (0 MSK)Yunost (Minsk)Dinamo-Molodechno (Molodechno) 4:1
Semifinal22.03.2019 20:00 (0 MSK)Neman (Grodno)Shakhter (Soligorsk) 2:5
Semifinal23.03.2019 14:45 (0 MSK)Dinamo-Molodechno (Molodechno)Yunost (Minsk) 2:3
Semifinal24.03.2019 12:30 (0 MSK)Shakhter (Soligorsk)Neman (Grodno) 2:4
Semifinal25.03.2019 19:00 (0 MSK)Dinamo-Molodechno (Molodechno)Yunost (Minsk) 3:6
Semifinal26.03.2019 19:30 (0 MSK)Shakhter (Soligorsk)Neman (Grodno) 1:2(OT)
Semifinal28.03.2019 18:00 (0 MSK)Neman (Grodno)Shakhter (Soligorsk) 1:0(OT)
Semifinal30.03.2019 13:00 (0 MSK)Shakhter (Soligorsk)Neman (Grodno) 3:1
Semifinal01.04.2019 19:30 (0 MSK)Neman (Grodno)Shakhter (Soligorsk) 3:0
Final03.04.2019 20:00 (0 MSK)Yunost (Minsk)Neman (Grodno) 4:3(OT)
Final04.04.2019 19:30 (0 MSK)Yunost (Minsk)Neman (Grodno) 1:2(OT)
Final07.04.2019 13:00 (0 MSK)Neman (Grodno)Yunost (Minsk) 1:2
Placing game 3 - 408.04.2019 19:00 (0 MSK)Shakhter (Soligorsk)Dinamo-Molodechno (Molodechno) 3:2(OT)
Final08.04.2019 18:45 (0 MSK)Neman (Grodno)Yunost (Minsk) 0:1(OT)
Placing game 3 - 409.04.2019 19:00 (0 MSK)Shakhter (Soligorsk)Dinamo-Molodechno (Molodechno) 4:5(OT)
Final10.04.2019 19:30 (0 MSK)Yunost (Minsk)Neman (Grodno) 2:0
Placing game 3 - 411.04.2019 19:00 (0 MSK)Dinamo-Molodechno (Molodechno)Shakhter (Soligorsk) 3:4
Placing game 3 - 412.04.2019 19:00 (0 MSK)Dinamo-Molodechno (Molodechno)Shakhter (Soligorsk) 5:4(OT)
Placing game 3 - 414.04.2019 17:00 (0 MSK)Shakhter (Soligorsk)Dinamo-Molodechno (Molodechno) 6:2