[English]    [Rus]
Archive
93/94 94/95 95/96 96/97 97/98 98/99 99/00 00/01 01/02 02/03 03/04 04/05 05/06 06/07 07/08 08/09 09/10 10/11 11/12 12/13 13/14 14/15 15/16 16/17 17/1818/19
Notice World Hockey
Russian Hockey Juniors

[mailto: Sergei Samsonkin]




Логин
Пароль
Запомнить
EuropaStars

Kazakhstan 01.09.2018 - 03.03.2019

Filter: Season:



02.09.2018 17:00 (3 MSK)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk)Almaty (Almaty) 1:0
03.09.2018 19:00 (3 MSK)Kulager (Petropavlovsk)Gornyak (Rudny) 3:2
03.09.2018 19:00 (3 MSK)Astana (Astana)HC Temirtau (Temirtau) 1:4
03.09.2018 19:00 (3 MSK)Arlan (Kokshetau)Nomad (Astana) 2:1
03.09.2018 19:00 (3 MSK)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk)Almaty (Almaty) 2:3(OT)
04.09.2018 19:00 (3 MSK)Arlan (Kokshetau)Nomad (Astana) 3:1
04.09.2018 19:00 (3 MSK)Kulager (Petropavlovsk)Gornyak (Rudny) 2:3(Б)
04.09.2018 19:00 (3 MSK)Astana (Astana)HC Temirtau (Temirtau) 0:5
06.09.2018 19:00 (3 MSK)Irtysh (Pavlodar)Almaty (Almaty) 3:1
06.09.2018 19:00 (3 MSK)Kulager (Petropavlovsk)Nomad (Astana) 5:3
07.09.2018 19:00 (3 MSK)Astana (Astana)Gornyak (Rudny) 2:5
07.09.2018 19:00 (3 MSK)Irtysh (Pavlodar)Almaty (Almaty) 2:1
07.09.2018 19:00 (3 MSK)Arlan (Kokshetau)HC Temirtau (Temirtau) 3:2
07.09.2018 17:00 (3 MSK)Kulager (Petropavlovsk)Nomad (Astana) 2:5
08.09.2018 19:00 (3 MSK)Arlan (Kokshetau)HC Temirtau (Temirtau) 5:3
08.09.2018 15:00 (3 MSK)Astana (Astana)Gornyak (Rudny) 0:2
10.09.2018 19:00 (3 MSK)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk)Beibarys (Atyrau) 0:3
11.09.2018 19:00 (3 MSK)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk)Beibarys (Atyrau) 1:0
15.09.2018 17:00 (3 MSK)Arlan (Kokshetau)Irtysh (Pavlodar) 3:2
15.09.2018 17:00 (3 MSK)Almaty (Almaty)Beibarys (Atyrau) 3:5
15.09.2018 17:00 (3 MSK)Gornyak (Rudny)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk) 1:2
15.09.2018 13:00Nomad (Astana)Astana (Astana) 7:0
15.09.2018 17:00HC Temirtau (Temirtau)Kulager (Petropavlovsk) 0:2
16.09.2018 17:00 (3 MSK)Gornyak (Rudny)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk) 2:1(OT)
16.09.2018 17:00 (3 MSK)Arlan (Kokshetau)Irtysh (Pavlodar) 3:4
16.09.2018 17:00 (3 MSK)Almaty (Almaty)Beibarys (Atyrau) 0:2
16.09.2018 13:00Nomad (Astana)Astana (Astana) 7:1
16.09.2018 17:00HC Temirtau (Temirtau)Kulager (Petropavlovsk) 3:4
19.09.2018 19:00 (3 MSK)Astana (Astana)Kulager (Petropavlovsk) 1:4
19.09.2018 14:00Nomad (Astana)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk) 0:2
19.09.2018 19:00HC Temirtau (Temirtau)Irtysh (Pavlodar) 3:1
20.09.2018 19:00 (3 MSK)Astana (Astana)Kulager (Petropavlovsk) 2:8
20.09.2018 14:00Nomad (Astana)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk) 4:2
20.09.2018 19:00HC Temirtau (Temirtau)Irtysh (Pavlodar) 2:1
21.09.2018 19:00 (3 MSK)Almaty (Almaty)Arlan (Kokshetau) 3:2(Б)
21.09.2018 19:00 (3 MSK)Gornyak (Rudny)Beibarys (Atyrau) 2:3
22.09.2018 13:00 (3 MSK)Almaty (Almaty)Arlan (Kokshetau) 2:5
22.09.2018 17:00 (3 MSK)Gornyak (Rudny)Beibarys (Atyrau) 2:3
26.09.2018 19:00 (3 MSK)Kulager (Petropavlovsk)Beibarys (Atyrau) 1:0
26.09.2018 19:00 (3 MSK)Irtysh (Pavlodar)Astana (Astana) 5:1
26.09.2018 19:00 (3 MSK)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk)Arlan (Kokshetau) 1:0
27.09.2018 19:00 (3 MSK)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk)Arlan (Kokshetau) 2:3
27.09.2018 19:00 (3 MSK)Almaty (Almaty)Nomad (Astana) 1:2(Б)
27.09.2018 19:00 (3 MSK)Kulager (Petropavlovsk)Beibarys (Atyrau) 2:3
27.09.2018 19:00 (3 MSK)Irtysh (Pavlodar)Astana (Astana) 7:1
27.09.2018 19:00HC Temirtau (Temirtau)Gornyak (Rudny) 2:1
28.09.2018 19:00 (3 MSK)Almaty (Almaty)Nomad (Astana) 3:2(OT)
28.09.2018 19:00HC Temirtau (Temirtau)Gornyak (Rudny) 5:3
30.09.2018 17:00 (3 MSK)Irtysh (Pavlodar)Arlan (Kokshetau) 3:1
30.09.2018 17:00 (3 MSK)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk)Astana (Astana) 4:2
01.10.2018 19:00 (3 MSK)Irtysh (Pavlodar)Arlan (Kokshetau) 1:5
01.10.2018 19:00 (3 MSK)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk)Astana (Astana) 6:2
01.10.2018 19:00 (3 MSK)Almaty (Almaty)Gornyak (Rudny) 3:0
01.10.2018 19:00 (3 MSK)Kulager (Petropavlovsk)HC Temirtau (Temirtau) 6:2
01.10.2018 19:00Beibarys (Atyrau)Nomad (Astana) 3:2
02.10.2018 19:00 (3 MSK)Almaty (Almaty)Gornyak (Rudny) 1:0
02.10.2018 19:00 (3 MSK)Kulager (Petropavlovsk)HC Temirtau (Temirtau) 2:5
02.10.2018 19:00Beibarys (Atyrau)Nomad (Astana) 1:4
05.10.2018 19:00 (3 MSK)Arlan (Kokshetau)Gornyak (Rudny) 3:0
06.10.2018 17:00 (3 MSK)Arlan (Kokshetau)Gornyak (Rudny) 4:1
06.10.2018 17:00Beibarys (Atyrau)HC Temirtau (Temirtau) 3:4(Б)
07.10.2018 17:30Beibarys (Atyrau)HC Temirtau (Temirtau) 0:1
07.10.2018 13:00Nomad (Astana)Irtysh (Pavlodar) 3:2(OT)
07.10.2018 17:00Astana (Astana)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk) 0:4
08.10.2018 14:00Nomad (Astana)Irtysh (Pavlodar) 3:0
08.10.2018 14:00Astana (Astana)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk) 0:4
08.10.2018 19:00Kulager (Petropavlovsk)Almaty (Almaty) 3:2
09.10.2018 19:00Kulager (Petropavlovsk)Almaty (Almaty) 4:2
11.10.2018 19:00Gornyak (Rudny)Irtysh (Pavlodar) 3:4
11.10.2018 19:00HC Temirtau (Temirtau)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk) 2:3(Б)
12.10.2018 19:00Gornyak (Rudny)Irtysh (Pavlodar) 1:3
12.10.2018 19:00HC Temirtau (Temirtau)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk) 3:4
12.10.2018 14:00Astana (Astana)Nomad (Astana) 0:9
12.10.2018 19:00Arlan (Kokshetau)Almaty (Almaty) 3:1
13.10.2018 13:00Astana (Astana)Nomad (Astana) 2:4
13.10.2018 17:00Arlan (Kokshetau)Almaty (Almaty) 3:5
14.10.2018 17:00Beibarys (Atyrau)Kulager (Petropavlovsk) 2:0
15.10.2018 18:00Beibarys (Atyrau)Kulager (Petropavlovsk) 0:6
17.10.2018 19:00HC Temirtau (Temirtau)Almaty (Almaty) 2:4
18.10.2018 19:00HC Temirtau (Temirtau)Almaty (Almaty) 2:6
18.10.2018 18:30Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk)Irtysh (Pavlodar) 1:3
18.10.2018 19:00Arlan (Kokshetau)Astana (Astana) 7:1
18.10.2018 19:00Gornyak (Rudny)Kulager (Petropavlovsk) 1:2(OT)
19.10.2018 18:30Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk)Irtysh (Pavlodar) 3:5
19.10.2018 17:00Arlan (Kokshetau)Astana (Astana) 7:2
19.10.2018 19:00Gornyak (Rudny)Kulager (Petropavlovsk) 2:1
19.10.2018 14:00Nomad (Astana)Beibarys (Atyrau) 2:3(Б)
20.10.2018 17:00Nomad (Astana)Beibarys (Atyrau) 1:0
23.10.2018 19:00Astana (Astana)Beibarys (Atyrau) 2:3
23.10.2018 19:00Almaty (Almaty)HC Temirtau (Temirtau) 0:1(Б)
24.10.2018 19:00Astana (Astana)Beibarys (Atyrau) 2:6
24.10.2018 19:00Almaty (Almaty)HC Temirtau (Temirtau) 3:0
24.10.2018 19:00Irtysh (Pavlodar)Nomad (Astana) 4:1
24.10.2018 18:30Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk)Gornyak (Rudny) 2:1
25.10.2018 19:00Irtysh (Pavlodar)Nomad (Astana) 2:1
25.10.2018 18:30Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk)Gornyak (Rudny) 5:1
25.10.2018 19:00Kulager (Petropavlovsk)Arlan (Kokshetau) 3:4(OT)
26.10.2018 19:00Kulager (Petropavlovsk)Arlan (Kokshetau) 0:2
28.10.2018 17:00Irtysh (Pavlodar)Gornyak (Rudny) 3:2(OT)
28.10.2018 13:00Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk)Nomad (Astana) 2:0
29.10.2018 19:00Irtysh (Pavlodar)Gornyak (Rudny) 3:0
29.10.2018 13:00Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk)Nomad (Astana) 4:3(Б)
29.10.2018 19:00Kulager (Petropavlovsk)Astana (Astana) 7:1
30.10.2018 19:00Kulager (Petropavlovsk)Astana (Astana) 6:2
30.10.2018 20:00Beibarys (Atyrau)Arlan (Kokshetau) 3:2
31.10.2018 20:00Beibarys (Atyrau)Arlan (Kokshetau) 1:2(Б)
03.11.2018 17:00Irtysh (Pavlodar)HC Temirtau (Temirtau) 6:1
04.11.2018 17:00Gornyak (Rudny)Arlan (Kokshetau) 0:2
04.11.2018 17:00Irtysh (Pavlodar)HC Temirtau (Temirtau) 7:1
05.11.2018 19:00Gornyak (Rudny)Arlan (Kokshetau) 1:8
07.11.2018 18:30Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk)HC Temirtau (Temirtau) 2:1
08.11.2018 18:30Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk)HC Temirtau (Temirtau) 3:2
08.11.2018 19:00Irtysh (Pavlodar)Beibarys (Atyrau) 0:2
09.11.2018 19:00Irtysh (Pavlodar)Beibarys (Atyrau) 0:1
11.11.2018 17:00Arlan (Kokshetau)Kulager (Petropavlovsk) 2:1(Б)
12.11.2018 19:00Arlan (Kokshetau)Kulager (Petropavlovsk) 4:5(Б)
13.11.2018 19:00Almaty (Almaty)Irtysh (Pavlodar) 2:5
13.11.2018 20:00Beibarys (Atyrau)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk) 2:3
13.11.2018 19:00HC Temirtau (Temirtau)Nomad (Astana) 2:4
13.11.2018 19:00Gornyak (Rudny)Astana (Astana) 1:3
14.11.2018 19:00Almaty (Almaty)Irtysh (Pavlodar) 0:1(Б)
14.11.2018 20:00Beibarys (Atyrau)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk) 4:1
14.11.2018 19:00HC Temirtau (Temirtau)Nomad (Astana) 1:6
14.11.2018 19:00Gornyak (Rudny)Astana (Astana) 5:0
17.11.2018 17:00Almaty (Almaty)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk) 2:0
17.11.2018 18:00Beibarys (Atyrau)Irtysh (Pavlodar) 4:1
18.11.2018 17:00Almaty (Almaty)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk) 5:3
18.11.2018 18:00Beibarys (Atyrau)Irtysh (Pavlodar) 1:2
19.11.2018 14:00Nomad (Astana)Gornyak (Rudny) 1:2
19.11.2018 19:00HC Temirtau (Temirtau)Astana (Astana) 6:1
20.11.2018 14:00Nomad (Astana)Gornyak (Rudny) 4:2
20.11.2018 19:00HC Temirtau (Temirtau)Astana (Astana) 4:2
23.11.2018 20:00Beibarys (Atyrau)Gornyak (Rudny) 5:2
24.11.2018 18:00Beibarys (Atyrau)Gornyak (Rudny) 5:1
24.11.2018 17:00Irtysh (Pavlodar)Kulager (Petropavlovsk) 3:2(Б)
24.11.2018 13:00Nomad (Astana)Almaty (Almaty) 0:2
24.11.2018 17:00Astana (Astana)Arlan (Kokshetau) 2:5
25.11.2018 17:00Irtysh (Pavlodar)Kulager (Petropavlovsk) 2:1(Б)
25.11.2018 13:00Nomad (Astana)Almaty (Almaty) 3:2
25.11.2018 13:00Astana (Astana)Arlan (Kokshetau) 1:7
28.11.2018 18:30Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk)Kulager (Petropavlovsk) 8:4
29.11.2018 18:30Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk)Kulager (Petropavlovsk) 5:1
29.11.2018 17:00Nomad (Astana)HC Temirtau (Temirtau) 2:0
29.11.2018 19:00Arlan (Kokshetau)Beibarys (Atyrau) 3:0
29.11.2018 19:00Astana (Astana)Almaty (Almaty) 1:5
30.11.2018 13:00Nomad (Astana)HC Temirtau (Temirtau) 2:0
30.11.2018 19:00Arlan (Kokshetau)Beibarys (Atyrau) 2:0
30.11.2018 13:00Astana (Astana)Almaty (Almaty) 0:7
03.12.2018 19:00HC Temirtau (Temirtau)Beibarys (Atyrau) 6:0
04.12.2018 19:00HC Temirtau (Temirtau)Beibarys (Atyrau) 5:1
04.12.2018 13:00Almaty (Almaty)Astana (Astana) 3:1
05.12.2018 19:00Kulager (Petropavlovsk)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk) 3:4
05.12.2018 19:00Gornyak (Rudny)Nomad (Astana) 2:6
05.12.2018 13:00Almaty (Almaty)Astana (Astana) 6:2
06.12.2018 19:00Kulager (Petropavlovsk)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk) 4:2
06.12.2018 19:00Gornyak (Rudny)Nomad (Astana) 0:5
09.12.2018 17:00Kulager (Petropavlovsk)Irtysh (Pavlodar) 3:5
09.12.2018 17:00Arlan (Kokshetau)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk) 2:1(OT)
09.12.2018 18:00Beibarys (Atyrau)Astana (Astana)10:0
10.12.2018 19:00Kulager (Petropavlovsk)Irtysh (Pavlodar) 1:3
10.12.2018 19:00Arlan (Kokshetau)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk) 2:3(OT)
10.12.2018 20:00Beibarys (Atyrau)Astana (Astana) 4:0
10.12.2018 19:00Gornyak (Rudny)Almaty (Almaty) 1:0
11.12.2018 19:00Gornyak (Rudny)Almaty (Almaty) 1:4
13.12.2018 19:00Astana (Astana)Irtysh (Pavlodar) 1:2
14.12.2018 19:00Astana (Astana)Irtysh (Pavlodar) 1:4
14.12.2018 19:00Beibarys (Atyrau)Almaty (Almaty) 2:4
14.12.2018 13:00Nomad (Astana)Kulager (Petropavlovsk) 2:0
14.12.2018 19:00HC Temirtau (Temirtau)Arlan (Kokshetau) 1:4
15.12.2018 18:00Beibarys (Atyrau)Almaty (Almaty) 5:2
15.12.2018 14:00Nomad (Astana)Kulager (Petropavlovsk) 5:1
15.12.2018 17:00HC Temirtau (Temirtau)Arlan (Kokshetau) 0:5
18.12.2018 17:00Gornyak (Rudny)HC Temirtau (Temirtau) 4:3(Б)
18.12.2018 13:00Nomad (Astana)Arlan (Kokshetau) 4:2
18.12.2018 13:00Almaty (Almaty)Kulager (Petropavlovsk) 3:1
18.12.2018 17:00Irtysh (Pavlodar)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk) 4:2
19.12.2018 19:00Gornyak (Rudny)HC Temirtau (Temirtau) 3:6
19.12.2018 13:00Nomad (Astana)Arlan (Kokshetau) 3:1
19.12.2018 20:00Almaty (Almaty)Kulager (Petropavlovsk) 1:4
19.12.2018 19:00Irtysh (Pavlodar)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk) 1:3
23.12.2018 13:00Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk)Kulager (Petropavlovsk) 2:1
24.12.2018 13:00Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk)Kulager (Petropavlovsk) 5:1
25.12.2018 19:00Irtysh (Pavlodar)Gornyak (Rudny) 4:3(Б)
25.12.2018 13:00Nomad (Astana)HC Temirtau (Temirtau) 4:1
25.12.2018 19:00Arlan (Kokshetau)Astana (Astana) 5:2
26.12.2018 19:00Irtysh (Pavlodar)Gornyak (Rudny) 6:1
26.12.2018 13:00Nomad (Astana)HC Temirtau (Temirtau) 4:1
26.12.2018 13:00Arlan (Kokshetau)Astana (Astana) 6:3
05.01.2019 19:00Gornyak (Rudny)Arlan (Kokshetau) 0:1
06.01.2019 13:00Gornyak (Rudny)Arlan (Kokshetau) 2:4
06.01.2019 17:00HC Temirtau (Temirtau)Irtysh (Pavlodar) 2:3(Б)
06.01.2019 17:00Kulager (Petropavlovsk)Nomad (Astana) 3:5
06.01.2019 16:00Almaty (Almaty)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk) 1:3
07.01.2019 17:00HC Temirtau (Temirtau)Irtysh (Pavlodar) 2:3
07.01.2019 18:00Beibarys (Atyrau)Astana (Astana) 2:1(Б)
07.01.2019 17:00Kulager (Petropavlovsk)Nomad (Astana) 3:1
07.01.2019 16:00Almaty (Almaty)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk) 2:4
08.01.2019 20:00Beibarys (Atyrau)Astana (Astana) 6:4
11.01.2019 19:00Astana (Astana)Gornyak (Rudny) 3:6
11.01.2019 19:00Irtysh (Pavlodar)Kulager (Petropavlovsk) 3:1
12.01.2019 13:30Astana (Astana)Gornyak (Rudny) 3:2(OT)
12.01.2019 17:00Irtysh (Pavlodar)Kulager (Petropavlovsk) 1:7
12.01.2019 17:00Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk)Beibarys (Atyrau) 1:2
13.01.2019 17:00Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk)Beibarys (Atyrau) 2:3
13.01.2019 13:00Nomad (Astana)Almaty (Almaty) 3:0
14.01.2019 13:00Nomad (Astana)Almaty (Almaty) 1:3
15.01.2019 19:00Astana (Astana)HC Temirtau (Temirtau) 1:5
16.01.2019 17:00Astana (Astana)HC Temirtau (Temirtau) 2:4
16.01.2019 19:00Irtysh (Pavlodar)Beibarys (Atyrau) 1:2
16.01.2019 19:00Gornyak (Rudny)Kulager (Petropavlovsk) 2:4
17.01.2019 19:00Irtysh (Pavlodar)Beibarys (Atyrau) 3:2(OT)
17.01.2019 19:00Gornyak (Rudny)Kulager (Petropavlovsk) 2:1
17.01.2019 13:00Nomad (Astana)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk) 3:5
17.01.2019 19:00Arlan (Kokshetau)Almaty (Almaty) 2:1(OT)
18.01.2019 13:00Nomad (Astana)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk) 3:2(Б)
18.01.2019 13:00Arlan (Kokshetau)Almaty (Almaty) 2:1
21.01.2019 19:00Beibarys (Atyrau)Nomad (Astana) 2:0
21.01.2019 19:00Almaty (Almaty)Irtysh (Pavlodar) 6:2
21.01.2019 19:00HC Temirtau (Temirtau)Gornyak (Rudny) 3:2
21.01.2019 14:00Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk)Astana (Astana) 9:3
21.01.2019 19:00Kulager (Petropavlovsk)Arlan (Kokshetau) 2:1(OT)
22.01.2019 19:00Beibarys (Atyrau)Nomad (Astana) 2:1
22.01.2019 17:00Almaty (Almaty)Irtysh (Pavlodar) 1:4
22.01.2019 19:00HC Temirtau (Temirtau)Gornyak (Rudny) 5:2
22.01.2019 14:00Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk)Astana (Astana) 6:4
22.01.2019 19:00Kulager (Petropavlovsk)Arlan (Kokshetau) 2:5
25.01.2019 18:00Almaty (Almaty)Gornyak (Rudny) 4:3
25.01.2019 14:00Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk)Irtysh (Pavlodar) 4:3(Б)
25.01.2019 19:00Kulager (Petropavlovsk)HC Temirtau (Temirtau) 3:1
25.01.2019 20:00Beibarys (Atyrau)Arlan (Kokshetau) 2:1
25.01.2019 13:00Nomad (Astana)Astana (Astana) 5:0
26.01.2019 13:00Almaty (Almaty)Gornyak (Rudny) 2:1
26.01.2019 13:00Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk)Irtysh (Pavlodar) 3:4(OT)
26.01.2019 17:00Kulager (Petropavlovsk)HC Temirtau (Temirtau) 3:2
26.01.2019 17:00Beibarys (Atyrau)Arlan (Kokshetau) 2:1
26.01.2019 13:00Nomad (Astana)Astana (Astana) 4:2
29.01.2019 19:00Gornyak (Rudny)Beibarys (Atyrau) 2:5
29.01.2019 19:00Irtysh (Pavlodar)Nomad (Astana) 2:3(OT)
29.01.2019 14:00Astana (Astana)Kulager (Petropavlovsk) 2:6
29.01.2019 19:00HC Temirtau (Temirtau)Almaty (Almaty) 1:2
29.01.2019 19:00Arlan (Kokshetau)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk) 1:6
30.01.2019 19:00Gornyak (Rudny)Beibarys (Atyrau) 1:4
30.01.2019 19:00Irtysh (Pavlodar)Nomad (Astana) 0:1
30.01.2019 14:00Astana (Astana)Kulager (Petropavlovsk) 5:1
30.01.2019 19:00HC Temirtau (Temirtau)Almaty (Almaty) 2:1
30.01.2019 19:00Arlan (Kokshetau)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk) 3:5
02.02.2019 17:00HC Temirtau (Temirtau)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk) 4:2
02.02.2019 17:00Arlan (Kokshetau)Irtysh (Pavlodar) 3:2
02.02.2019 17:00Gornyak (Rudny)Nomad (Astana) 3:7
02.02.2019 17:00Kulager (Petropavlovsk)Beibarys (Atyrau) 2:5
02.02.2019 14:00Astana (Astana)Almaty (Almaty) 3:4(OT)
03.02.2019 17:00HC Temirtau (Temirtau)Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk) 1:0
03.02.2019 17:00Arlan (Kokshetau)Irtysh (Pavlodar) 2:3
03.02.2019 17:00Gornyak (Rudny)Nomad (Astana) 0:1
03.02.2019 17:00Kulager (Petropavlovsk)Beibarys (Atyrau) 1:3
03.02.2019 14:00Astana (Astana)Almaty (Almaty) 2:1
06.02.2019 19:00Beibarys (Atyrau)Almaty (Almaty) 3:1
06.02.2019 19:00Arlan (Kokshetau)HC Temirtau (Temirtau) 4:3
07.02.2019 17:00Beibarys (Atyrau)Almaty (Almaty) 6:0
07.02.2019 19:00Arlan (Kokshetau)HC Temirtau (Temirtau) 5:2
10.02.2019 13:00Almaty (Almaty)Kulager (Petropavlovsk) 1:2
10.02.2019 13:00Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk)Gornyak (Rudny) 8:2
10.02.2019 17:00Irtysh (Pavlodar)Astana (Astana) 3:1
10.02.2019 17:00Beibarys (Atyrau)HC Temirtau (Temirtau) 5:1
10.02.2019 17:00Nomad (Astana)Arlan (Kokshetau) 0:3
11.02.2019 13:00Almaty (Almaty)Kulager (Petropavlovsk) 2:1(OT)
11.02.2019 14:00Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk)Gornyak (Rudny) 8:2
11.02.2019 19:00Irtysh (Pavlodar)Astana (Astana) 6:0
11.02.2019 17:00Beibarys (Atyrau)HC Temirtau (Temirtau) 4:3(OT)
11.02.2019 19:00Nomad (Astana)Arlan (Kokshetau) 0:1

Таблица
RTeamGPWW(OT)TL(OT)LGTP
1Beibarys (Atyrau)543530313150 -  97114
2Arlan (Kokshetau)543350412171 - 102113
3Irtysh (Pavlodar)542980314157 - 109106
4Altai-Torpedo (Ust-Kamenogorsk)543140514171 - 118106
5Nomad (Astana)543040317158 -  94101
6Kulager (Petropavlovsk)542230623148 - 14478
7Almaty (Almaty)542150424125 - 11977
8HC Temirtau (Temirtau)542020428133 - 15468
9Gornyak (Rudny)54830439 96 - 18234
10Astana (Astana)54310248 81 - 27113