[English]    [Rus]
Archive
93/94 94/95 95/96 96/97 97/98 98/99 99/00 00/01 01/02 02/03 03/04 04/05 05/06 06/07 07/08 08/09 09/10 10/11 11/12 12/13 13/14 14/15 15/16 16/17 17/1818/19
Notice World Hockey
Russian Hockey Juniors

[mailto: Sergei Samsonkin]




Логин
Пароль
Запомнить
EuropaStars

Keysport

Czech Rep. 14.09.2018 - 08.03.2019

Filter: Season:



14.09.2018 17:30 (-1 MSK)HC Skoda (Plzen)Bili Tygri (Liberec) 4:0
14.09.2018 17:30 (-1 MSK)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)HC VERVA (Litvinov) 3:4
14.09.2018 17:30 (-1 MSK)PSG Berani (Zlin)HC Ocelari (Trinec) 4:2
14.09.2018 18:00 (-1 MSK)HC Dynamo (Pardubice)HC Vitkovice Ridera (Ostrava) 1:2
14.09.2018 18:00 (-1 MSK)HC Olomouc (Olomouc)HC Energie (Karlovy Vary) 4:1
14.09.2018 18:30 (-1 MSK)HC Sparta (Prague)Mountfield HK (Hradec Kralove) 4:0
15.09.2018 15:30 (-1 MSK)Pirati (Chomutov)HC Kometa (Brno) 2:4
16.09.2018 17:00 (-1 MSK)Mountfield HK (Hradec Kralove)Pirati (Chomutov) 3:2
16.09.2018 17:20 (-1 MSK)HC Kometa (Brno)HC Skoda (Plzen) 3:2
16.09.2018 17:30 (-1 MSK)HC Vitkovice Ridera (Ostrava)HC Sparta (Prague) 3:2
16.09.2018 17:30 (-1 MSK)HC VERVA (Litvinov)PSG Berani (Zlin) 5:2
16.09.2018 14:00 (-1 MSK)Bili Tygri (Liberec)HC Dynamo (Pardubice) 0:2
16.09.2018 15:00 (-1 MSK)HC Ocelari (Trinec)HC Olomouc (Olomouc) 2:3
16.09.2018 15:30 (-1 MSK)HC Energie (Karlovy Vary)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav) 4:0
20.09.2018 17:30 (-1 MSK)PSG Berani (Zlin)Mountfield HK (Hradec Kralove) 1:2
21.09.2018 17:30 (-1 MSK)Pirati (Chomutov)Bili Tygri (Liberec) 1:3
21.09.2018 17:30 (-1 MSK)HC Skoda (Plzen)HC Sparta (Prague) 2:3(OT)
21.09.2018 17:30 (-1 MSK)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)HC Vitkovice Ridera (Ostrava) 1:3
21.09.2018 17:30 (-1 MSK)HC Energie (Karlovy Vary)HC Ocelari (Trinec) 0:2
21.09.2018 18:00 (-1 MSK)HC Dynamo (Pardubice)HC VERVA (Litvinov) 2:6
22.09.2018 17:00 (-1 MSK)HC Olomouc (Olomouc)HC Kometa (Brno) 1:2(Б)
23.09.2018 15:00 (-1 MSK)HC Sparta (Prague)HC Dynamo (Pardubice) 4:1
23.09.2018 15:30 (-1 MSK)HC Energie (Karlovy Vary)PSG Berani (Zlin) 2:4
23.09.2018 16:00 (-1 MSK)HC Vitkovice Ridera (Ostrava)HC Skoda (Plzen) 1:2(OT)
23.09.2018 16:00 (-1 MSK)Bili Tygri (Liberec)HC Ocelari (Trinec) 4:1
23.09.2018 17:00 (-1 MSK)HC Kometa (Brno)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav) 0:2
23.09.2018 17:00 (-1 MSK)Mountfield HK (Hradec Kralove)HC Olomouc (Olomouc) 4:1
23.09.2018 17:30 (-1 MSK)HC VERVA (Litvinov)Pirati (Chomutov) 4:1
25.09.2018 18:30 (-1 MSK)HC Sparta (Prague)Mountfield HK (Hradec Kralove) 1:2(OT)
28.09.2018 18:00 (-1 MSK)Mountfield HK (Hradec Kralove)HC Ocelari (Trinec) 2:0
28.09.2018 15:30 (-1 MSK)Pirati (Chomutov)HC Skoda (Plzen) 2:9
28.09.2018 15:00 (-1 MSK)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)HC Sparta (Prague) 3:1
28.09.2018 17:30 (-1 MSK)HC Energie (Karlovy Vary)HC VERVA (Litvinov) 3:4(OT)
28.09.2018 17:00 (-1 MSK)HC Olomouc (Olomouc)HC Vitkovice Ridera (Ostrava) 2:0
28.09.2018 17:00 (-1 MSK)PSG Berani (Zlin)Bili Tygri (Liberec) 2:7
29.09.2018 15:00 (-1 MSK)HC Dynamo (Pardubice)HC Kometa (Brno) 3:2(Б)
30.09.2018 15:00 (-1 MSK)HC Sparta (Prague)Pirati (Chomutov) 4:1
30.09.2018 16:00 (-1 MSK)Bili Tygri (Liberec)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav) 8:3
30.09.2018 16:30 (-1 MSK)HC Skoda (Plzen)HC Dynamo (Pardubice) 2:3(OT)
30.09.2018 17:00 (-1 MSK)Mountfield HK (Hradec Kralove)HC Energie (Karlovy Vary) 4:2
30.09.2018 17:30 (-1 MSK)HC VERVA (Litvinov)HC Olomouc (Olomouc) 2:1
30.09.2018 18:20 (-1 MSK)HC Kometa (Brno)HC Ocelari (Trinec) 2:1
02.10.2018 17:30 (-1 MSK)HC Vitkovice Ridera (Ostrava)PSG Berani (Zlin) 3:0
02.10.2018 18:00 (-1 MSK)HC Dynamo (Pardubice)Bili Tygri (Liberec) 4:1
05.10.2018 17:30 (-1 MSK)HC VERVA (Litvinov)HC Ocelari (Trinec) 0:2
05.10.2018 17:30 (-1 MSK)HC Energie (Karlovy Vary)Bili Tygri (Liberec) 2:3
05.10.2018 17:30 (-1 MSK)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)HC Dynamo (Pardubice) 4:2
05.10.2018 17:30 (-1 MSK)PSG Berani (Zlin)HC Skoda (Plzen) 3:5
05.10.2018 17:30 (-1 MSK)Pirati (Chomutov)HC Vitkovice Ridera (Ostrava) 2:3
05.10.2018 18:00 (-1 MSK)Mountfield HK (Hradec Kralove)HC Kometa (Brno) 4:2
05.10.2018 18:00 (-1 MSK)HC Olomouc (Olomouc)HC Sparta (Prague) 2:4
06.10.2018 16:00 (-1 MSK)Bili Tygri (Liberec)HC Olomouc (Olomouc) 4:3(OT)
07.10.2018 15:00 (-1 MSK)HC Sparta (Prague)PSG Berani (Zlin) 1:5
07.10.2018 16:20 (-1 MSK)HC Dynamo (Pardubice)Pirati (Chomutov) 5:3
07.10.2018 17:30 (-1 MSK)HC Skoda (Plzen)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav) 5:1
07.10.2018 17:00 (-1 MSK)HC Ocelari (Trinec)HC Vitkovice Ridera (Ostrava) 4:2
07.10.2018 17:00 (-1 MSK)HC Kometa (Brno)HC Energie (Karlovy Vary) 5:3
07.10.2018 16:00 (-1 MSK)HC VERVA (Litvinov)Mountfield HK (Hradec Kralove) 2:1
09.10.2018 18:30 (-1 MSK)HC Sparta (Prague)HC Energie (Karlovy Vary) 5:2
10.10.2018 17:30 (-1 MSK)PSG Berani (Zlin)HC Dynamo (Pardubice) 6:1
12.10.2018 17:00 (-1 MSK)HC Ocelari (Trinec)HC Sparta (Prague) 4:5(Б)
12.10.2018 17:30 (-1 MSK)Pirati (Chomutov)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav) 3:2
12.10.2018 17:30 (-1 MSK)HC Energie (Karlovy Vary)HC Vitkovice Ridera (Ostrava) 5:2
12.10.2018 18:00 (-1 MSK)HC Kometa (Brno)HC VERVA (Litvinov) 3:1
12.10.2018 18:00 (-1 MSK)HC Olomouc (Olomouc)HC Skoda (Plzen) 3:1
12.10.2018 18:00 (-1 MSK)Mountfield HK (Hradec Kralove)Bili Tygri (Liberec) 3:2(OT)
13.10.2018 18:00 (-1 MSK)HC Ocelari (Trinec)HC Dynamo (Pardubice) 6:1
14.10.2018 16:00 (-1 MSK)Bili Tygri (Liberec)HC VERVA (Litvinov) 5:0
14.10.2018 15:30 (-1 MSK)Pirati (Chomutov)PSG Berani (Zlin) 3:1
14.10.2018 16:00 (-1 MSK)HC Vitkovice Ridera (Ostrava)HC Kometa (Brno) 3:4(Б)
14.10.2018 16:00 (-1 MSK)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)HC Olomouc (Olomouc) 1:2
14.10.2018 18:20 (-1 MSK)HC Skoda (Plzen)Mountfield HK (Hradec Kralove) 2:1(Б)
19.10.2018 17:00 (-1 MSK)HC Ocelari (Trinec)HC Skoda (Plzen) 2:3
19.10.2018 17:30 (-1 MSK)PSG Berani (Zlin)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav) 5:3
19.10.2018 17:30 (-1 MSK)HC Energie (Karlovy Vary)Pirati (Chomutov) 6:3
19.10.2018 18:00 (-1 MSK)HC Olomouc (Olomouc)HC Dynamo (Pardubice) 4:2
19.10.2018 18:00 (-1 MSK)HC Kometa (Brno)Bili Tygri (Liberec) 2:5
19.10.2018 18:00 (-1 MSK)Mountfield HK (Hradec Kralove)HC Vitkovice Ridera (Ostrava) 4:1
20.10.2018 15:00 (-1 MSK)HC VERVA (Litvinov)HC Sparta (Prague) 0:2
21.10.2018 17:00 (-1 MSK)HC Vitkovice Ridera (Ostrava)Bili Tygri (Liberec) 6:4
21.10.2018 16:00 (-1 MSK)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)Mountfield HK (Hradec Kralove) 4:1
21.10.2018 16:30 (-1 MSK)HC Skoda (Plzen)HC VERVA (Litvinov) 4:1
21.10.2018 17:00 (-1 MSK)HC Dynamo (Pardubice)HC Energie (Karlovy Vary) 1:7
21.10.2018 15:00 (-1 MSK)HC Sparta (Prague)HC Kometa (Brno) 4:2
21.10.2018 15:30 (-1 MSK)Pirati (Chomutov)HC Ocelari (Trinec) 2:3
21.10.2018 15:30 (-1 MSK)PSG Berani (Zlin)HC Olomouc (Olomouc) 4:0
23.10.2018 18:30 (-1 MSK)HC Sparta (Prague)HC VERVA (Litvinov) 1:2
24.10.2018 18:00 (-1 MSK)HC Kometa (Brno)PSG Berani (Zlin) 3:2(Б)
26.10.2018 17:00 (-1 MSK)HC Ocelari (Trinec)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav) 4:1
26.10.2018 17:30 (-1 MSK)HC Energie (Karlovy Vary)HC Skoda (Plzen) 3:1
26.10.2018 17:30 (-1 MSK)HC VERVA (Litvinov)HC Vitkovice Ridera (Ostrava) 1:0
26.10.2018 18:00 (-1 MSK)Mountfield HK (Hradec Kralove)HC Dynamo (Pardubice) 4:6
26.10.2018 18:00 (-1 MSK)HC Olomouc (Olomouc)Pirati (Chomutov) 2:3
27.10.2018 16:00 (-1 MSK)Bili Tygri (Liberec)HC Sparta (Prague) 4:5(OT)
28.10.2018 15:00 (-2 MSK)HC Ocelari (Trinec)PSG Berani (Zlin) 1:2(Б)
28.10.2018 15:30 (-2 MSK)HC Energie (Karlovy Vary)HC Olomouc (Olomouc) 5:0
28.10.2018 16:00 (-2 MSK)Bili Tygri (Liberec)HC Skoda (Plzen) 3:0
28.10.2018 16:00 (-2 MSK)HC Vitkovice Ridera (Ostrava)HC Dynamo (Pardubice) 3:1
28.10.2018 16:20 (-2 MSK)HC Kometa (Brno)Pirati (Chomutov) 3:1
28.10.2018 18:30 (-2 MSK)Mountfield HK (Hradec Kralove)HC Sparta (Prague) 2:3
28.10.2018 17:30 (-2 MSK)HC VERVA (Litvinov)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav) 0:3
30.10.2018 17:30 (-2 MSK)Pirati (Chomutov)Mountfield HK (Hradec Kralove) 3:4(OT)
30.10.2018 18:00 (-2 MSK)HC Olomouc (Olomouc)HC Ocelari (Trinec) 3:6
30.10.2018 17:20 (-2 MSK)PSG Berani (Zlin)HC VERVA (Litvinov) 5:2
30.10.2018 17:30 (-2 MSK)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)HC Energie (Karlovy Vary) 0:1
30.10.2018 17:30 (-2 MSK)HC Skoda (Plzen)HC Kometa (Brno) 2:4
31.10.2018 18:30 (-2 MSK)HC Sparta (Prague)HC Vitkovice Ridera (Ostrava) 1:4
02.11.2018 17:00 (-2 MSK)HC Ocelari (Trinec)HC Energie (Karlovy Vary) 2:1
02.11.2018 17:30 (-2 MSK)HC Vitkovice Ridera (Ostrava)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav) 3:2
02.11.2018 18:00 (-2 MSK)Bili Tygri (Liberec)Pirati (Chomutov) 2:1
02.11.2018 18:00 (-2 MSK)Mountfield HK (Hradec Kralove)PSG Berani (Zlin) 4:2
03.11.2018 15:00 (-2 MSK)HC VERVA (Litvinov)HC Dynamo (Pardubice) 3:4
04.11.2018 17:00 (-2 MSK)HC Dynamo (Pardubice)HC Sparta (Prague) 4:5(OT)
04.11.2018 15:00 (-2 MSK)HC Ocelari (Trinec)Bili Tygri (Liberec) 5:3
04.11.2018 15:30 (-2 MSK)PSG Berani (Zlin)HC Energie (Karlovy Vary) 1:4
04.11.2018 15:30 (-2 MSK)Pirati (Chomutov)HC VERVA (Litvinov) 1:2(OT)
04.11.2018 16:00 (-2 MSK)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)HC Kometa (Brno) 2:1
04.11.2018 17:20 (-2 MSK)HC Skoda (Plzen)HC Vitkovice Ridera (Ostrava) 2:3(Б)
04.11.2018 17:20 (-2 MSK)HC Olomouc (Olomouc)Mountfield HK (Hradec Kralove) 3:1
14.11.2018 17:30 (-2 MSK)HC VERVA (Litvinov)HC Energie (Karlovy Vary) 7:2
14.11.2018 18:00 (-2 MSK)HC Kometa (Brno)HC Dynamo (Pardubice) 2:0
14.11.2018 17:20 (-2 MSK)Bili Tygri (Liberec)PSG Berani (Zlin) 5:3
14.11.2018 18:30 (-2 MSK)HC Sparta (Prague)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav) 3:5
16.11.2018 17:00 (-2 MSK)HC Ocelari (Trinec)HC Kometa (Brno) 4:3(OT)
16.11.2018 17:30 (-2 MSK)HC Energie (Karlovy Vary)Mountfield HK (Hradec Kralove) 3:2(Б)
16.11.2018 17:30 (-2 MSK)PSG Berani (Zlin)HC Vitkovice Ridera (Ostrava) 3:0
16.11.2018 17:30 (-2 MSK)Pirati (Chomutov)HC Sparta (Prague) 5:0
16.11.2018 17:30 (-2 MSK)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)Bili Tygri (Liberec) 5:2
16.11.2018 18:00 (-2 MSK)HC Dynamo (Pardubice)HC Skoda (Plzen) 2:3(Б)
16.11.2018 18:00 (-2 MSK)HC Olomouc (Olomouc)HC VERVA (Litvinov) 3:1
17.11.2018 17:00 (-2 MSK)HC Ocelari (Trinec)HC VERVA (Litvinov) 4:2
18.11.2018 15:00 (-2 MSK)HC Sparta (Prague)HC Olomouc (Olomouc) 4:6
18.11.2018 16:00 (-2 MSK)Bili Tygri (Liberec)HC Energie (Karlovy Vary) 4:1
18.11.2018 16:00 (-2 MSK)HC Vitkovice Ridera (Ostrava)Pirati (Chomutov) 4:2
18.11.2018 16:30 (-2 MSK)HC Skoda (Plzen)PSG Berani (Zlin) 1:2
18.11.2018 17:00 (-2 MSK)Mountfield HK (Hradec Kralove)HC Kometa (Brno) 6:3
18.11.2018 17:20 (-2 MSK)HC Dynamo (Pardubice)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav) 1:2
20.11.2018 17:00 (-2 MSK)HC Ocelari (Trinec)Mountfield HK (Hradec Kralove) 3:1
20.11.2018 17:30 (-2 MSK)HC Vitkovice Ridera (Ostrava)HC Olomouc (Olomouc) 4:1
23.11.2018 17:00 (-2 MSK)HC Ocelari (Trinec)HC Vitkovice Ridera (Ostrava) 3:0
23.11.2018 17:30 (-2 MSK)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)HC Skoda (Plzen) 0:1
23.11.2018 17:30 (-2 MSK)PSG Berani (Zlin)HC Sparta (Prague) 0:4
23.11.2018 17:30 (-2 MSK)Pirati (Chomutov)HC Dynamo (Pardubice) 6:1
23.11.2018 18:00 (-2 MSK)Mountfield HK (Hradec Kralove)HC VERVA (Litvinov) 3:2
23.11.2018 18:00 (-2 MSK)HC Olomouc (Olomouc)Bili Tygri (Liberec) 3:2(Б)
24.11.2018 16:00 (-2 MSK)HC Energie (Karlovy Vary)HC Kometa (Brno) 5:4
25.11.2018 15:30 (-2 MSK)HC Energie (Karlovy Vary)HC Vitkovice Ridera (Ostrava) 2:3
25.11.2018 17:20 (-2 MSK)HC VERVA (Litvinov)HC Kometa (Brno) 2:3
25.11.2018 16:00 (-2 MSK)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)Pirati (Chomutov) 3:1
25.11.2018 16:00 (-2 MSK)Bili Tygri (Liberec)Mountfield HK (Hradec Kralove) 4:3(OT)
25.11.2018 16:30 (-2 MSK)HC Skoda (Plzen)HC Olomouc (Olomouc) 1:2(Б)
25.11.2018 15:00 (-2 MSK)HC Sparta (Prague)HC Ocelari (Trinec) 1:3
27.11.2018 17:30 (-2 MSK)HC Dynamo (Pardubice)PSG Berani (Zlin) 1:5
28.11.2018 18:00 (-2 MSK)HC Kometa (Brno)HC Olomouc (Olomouc) 2:3
29.11.2018 17:00 (-2 MSK)HC Ocelari (Trinec)HC Dynamo (Pardubice) 4:1
30.11.2018 17:30 (-2 MSK)HC VERVA (Litvinov)Bili Tygri (Liberec) 6:2
30.11.2018 17:30 (-2 MSK)PSG Berani (Zlin)Pirati (Chomutov) 3:2(Б)
30.11.2018 18:00 (-2 MSK)Mountfield HK (Hradec Kralove)HC Skoda (Plzen) 2:4
30.11.2018 18:00 (-2 MSK)HC Kometa (Brno)HC Vitkovice Ridera (Ostrava) 3:2
30.11.2018 18:00 (-2 MSK)HC Olomouc (Olomouc)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav) 3:2
01.12.2018 15:30 (-2 MSK)HC Energie (Karlovy Vary)HC Sparta (Prague) 1:3
02.12.2018 15:00 (-2 MSK)HC Dynamo (Pardubice)HC Olomouc (Olomouc) 1:4
02.12.2018 15:30 (-2 MSK)Pirati (Chomutov)HC Energie (Karlovy Vary) 1:3
02.12.2018 16:00 (-2 MSK)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)PSG Berani (Zlin) 2:3
02.12.2018 14:00 (-2 MSK)Bili Tygri (Liberec)HC Kometa (Brno) 5:2
02.12.2018 16:00 (-2 MSK)HC Vitkovice Ridera (Ostrava)Mountfield HK (Hradec Kralove) 4:5(Б)
02.12.2018 19:00 (-2 MSK)HC Skoda (Plzen)HC Ocelari (Trinec) 1:4
04.12.2018 18:00 (-2 MSK)Mountfield HK (Hradec Kralove)HC Ocelari (Trinec) 4:2
04.12.2018 17:00 (-2 MSK)HC Vitkovice Ridera (Ostrava)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav) 2:3
06.12.2018 18:00 (-2 MSK)HC Kometa (Brno)HC Sparta (Prague) 3:4(OT)
07.12.2018 17:30 (-2 MSK)HC Energie (Karlovy Vary)HC Dynamo (Pardubice) 4:3
07.12.2018 18:00 (-2 MSK)Bili Tygri (Liberec)HC Vitkovice Ridera (Ostrava) 4:0
07.12.2018 18:00 (-2 MSK)Mountfield HK (Hradec Kralove)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav) 2:1(OT)
07.12.2018 18:00 (-2 MSK)HC Olomouc (Olomouc)PSG Berani (Zlin) 2:1
07.12.2018 17:00 (-2 MSK)HC Ocelari (Trinec)Pirati (Chomutov) 4:1
07.12.2018 17:30 (-2 MSK)HC VERVA (Litvinov)HC Skoda (Plzen) 1:2(Б)
09.12.2018 15:30 (-2 MSK)PSG Berani (Zlin)HC Kometa (Brno) 1:4
09.12.2018 15:30 (-2 MSK)Pirati (Chomutov)HC Olomouc (Olomouc) 4:3(Б)
09.12.2018 16:00 (-2 MSK)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)HC Ocelari (Trinec) 1:4
09.12.2018 16:00 (-2 MSK)HC Vitkovice Ridera (Ostrava)HC VERVA (Litvinov) 0:3
09.12.2018 16:00 (-2 MSK)Bili Tygri (Liberec)HC Sparta (Prague) 4:1
09.12.2018 16:30 (-2 MSK)HC Skoda (Plzen)HC Energie (Karlovy Vary) 6:3
09.12.2018 18:20 (-2 MSK)HC Dynamo (Pardubice)Mountfield HK (Hradec Kralove) 1:4
18.12.2018 17:30 (-2 MSK)Pirati (Chomutov)HC Kometa (Brno) 6:4
19.12.2018 17:30 (-2 MSK)HC Skoda (Plzen)Bili Tygri (Liberec) 7:3
19.12.2018 17:30 (-2 MSK)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)HC VERVA (Litvinov) 5:2
19.12.2018 17:30 (-2 MSK)PSG Berani (Zlin)HC Ocelari (Trinec) 2:3(OT)
19.12.2018 18:00 (-2 MSK)HC Dynamo (Pardubice)HC Vitkovice Ridera (Ostrava) 2:5
21.12.2018 17:00 (-2 MSK)HC Ocelari (Trinec)HC Olomouc (Olomouc) 4:2
21.12.2018 17:30 (-2 MSK)HC Vitkovice Ridera (Ostrava)HC Sparta (Prague) 4:2
21.12.2018 17:30 (-2 MSK)HC Energie (Karlovy Vary)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav) 1:3
21.12.2018 17:30 (-2 MSK)HC VERVA (Litvinov)PSG Berani (Zlin) 5:3
21.12.2018 18:00 (-2 MSK)HC Kometa (Brno)HC Skoda (Plzen) 3:2
21.12.2018 18:00 (-2 MSK)Bili Tygri (Liberec)HC Dynamo (Pardubice) 3:1
21.12.2018 18:00 (-2 MSK)Mountfield HK (Hradec Kralove)Pirati (Chomutov) 5:0
26.12.2018 15:30 (-2 MSK)Pirati (Chomutov)Bili Tygri (Liberec) 2:4
26.12.2018 16:00 (-2 MSK)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)HC Vitkovice Ridera (Ostrava) 4:1
26.12.2018 16:30 (-2 MSK)HC Skoda (Plzen)HC Sparta (Prague) 5:2
26.12.2018 17:00 (-2 MSK)HC Dynamo (Pardubice)HC VERVA (Litvinov) 2:3
26.12.2018 18:00 (-2 MSK)HC Olomouc (Olomouc)HC Kometa (Brno) 4:5(OT)
26.12.2018 15:30 (-2 MSK)PSG Berani (Zlin)Mountfield HK (Hradec Kralove) 6:4
28.12.2018 17:30 (-2 MSK)HC Energie (Karlovy Vary)PSG Berani (Zlin) 4:3(Б)
28.12.2018 17:30 (-2 MSK)HC Vitkovice Ridera (Ostrava)HC Skoda (Plzen) 2:1
28.12.2018 17:30 (-2 MSK)HC VERVA (Litvinov)Pirati (Chomutov) 0:1
28.12.2018 18:00 (-2 MSK)HC Kometa (Brno)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav) 0:2
28.12.2018 18:30 (-2 MSK)HC Sparta (Prague)HC Dynamo (Pardubice) 1:3
29.12.2018 15:00 (-2 MSK)Mountfield HK (Hradec Kralove)HC Olomouc (Olomouc) 1:0
30.12.2018 15:00 (-2 MSK)HC Sparta (Prague)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav) 1:0
30.12.2018 15:30 (-2 MSK)Pirati (Chomutov)HC Skoda (Plzen) 2:3
30.12.2018 17:30 (-2 MSK)HC Energie (Karlovy Vary)HC VERVA (Litvinov) 2:3
30.12.2018 15:30 (-2 MSK)PSG Berani (Zlin)Bili Tygri (Liberec) 2:4
30.12.2018 17:00 (-2 MSK)HC Dynamo (Pardubice)HC Kometa (Brno) 1:4
30.12.2018 17:00 (-2 MSK)HC Olomouc (Olomouc)HC Vitkovice Ridera (Ostrava) 2:5
02.01.2019 18:30 (-2 MSK)HC Sparta (Prague)Pirati (Chomutov) 3:4
04.01.2019 18:00 (-2 MSK)HC Kometa (Brno)HC Ocelari (Trinec) 4:1
04.01.2019 17:30 (-2 MSK)HC Skoda (Plzen)HC Dynamo (Pardubice)11:1
04.01.2019 17:30 (-2 MSK)HC VERVA (Litvinov)HC Olomouc (Olomouc) 1:4
04.01.2019 17:30 (-2 MSK)HC Vitkovice Ridera (Ostrava)PSG Berani (Zlin) 6:1
04.01.2019 18:00 (-2 MSK)Mountfield HK (Hradec Kralove)HC Energie (Karlovy Vary) 3:2
05.01.2019 14:00 (-2 MSK)Bili Tygri (Liberec)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav) 4:1
06.01.2019 15:00 (-2 MSK)HC Ocelari (Trinec)HC VERVA (Litvinov) 4:1
06.01.2019 15:30 (-2 MSK)HC Energie (Karlovy Vary)Bili Tygri (Liberec) 2:3(Б)
06.01.2019 15:30 (-2 MSK)PSG Berani (Zlin)HC Skoda (Plzen) 2:3(OT)
06.01.2019 15:30 (-2 MSK)Pirati (Chomutov)HC Vitkovice Ridera (Ostrava) 4:2
06.01.2019 16:00 (-2 MSK)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)HC Dynamo (Pardubice) 1:0
06.01.2019 18:20 (-2 MSK)HC Kometa (Brno)Mountfield HK (Hradec Kralove) 4:5(Б)
06.01.2019 17:00 (-2 MSK)HC Olomouc (Olomouc)HC Sparta (Prague) 0:3
08.01.2019 18:00 (-2 MSK)HC Kometa (Brno)HC Olomouc (Olomouc) 4:3(Б)
09.01.2019 17:30 (-2 MSK)HC Vitkovice Ridera (Ostrava)HC Dynamo (Pardubice) 4:1
11.01.2019 17:30 (-2 MSK)HC VERVA (Litvinov)Mountfield HK (Hradec Kralove) 1:2
11.01.2019 17:30 (-2 MSK)HC Skoda (Plzen)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav) 2:3(OT)
11.01.2019 18:00 (-2 MSK)HC Kometa (Brno)HC Energie (Karlovy Vary) 3:1
11.01.2019 18:00 (-2 MSK)Bili Tygri (Liberec)HC Olomouc (Olomouc) 5:1
11.01.2019 18:00 (-2 MSK)HC Dynamo (Pardubice)Pirati (Chomutov) 2:3(Б)
11.01.2019 18:30 (-2 MSK)HC Sparta (Prague)PSG Berani (Zlin) 3:2
12.01.2019 16:00 (-2 MSK)HC Vitkovice Ridera (Ostrava)HC Ocelari (Trinec) 3:2
13.01.2019 17:30 (-2 MSK)HC Ocelari (Trinec)HC Sparta (Prague) 2:1
13.01.2019 15:30 (-2 MSK)Pirati (Chomutov)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav) 3:5
13.01.2019 15:30 (-2 MSK)PSG Berani (Zlin)HC Dynamo (Pardubice) 5:1
13.01.2019 16:00 (-2 MSK)HC Vitkovice Ridera (Ostrava)HC Energie (Karlovy Vary) 4:1
13.01.2019 15:30 (-2 MSK)Mountfield HK (Hradec Kralove)Bili Tygri (Liberec) 3:1
13.01.2019 17:00 (-2 MSK)HC Kometa (Brno)HC VERVA (Litvinov) 3:5
13.01.2019 17:00 (-2 MSK)HC Olomouc (Olomouc)HC Skoda (Plzen) 0:4
15.01.2019 17:30 (-2 MSK)HC Ocelari (Trinec)HC Energie (Karlovy Vary) 4:3(OT)
18.01.2019 17:30 (-2 MSK)HC Skoda (Plzen)Mountfield HK (Hradec Kralove) 4:0
18.01.2019 17:30 (-2 MSK)HC Vitkovice Ridera (Ostrava)HC Kometa (Brno) 4:1
18.01.2019 17:30 (-2 MSK)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)HC Olomouc (Olomouc) 1:4
18.01.2019 17:30 (-2 MSK)HC Energie (Karlovy Vary)HC Sparta (Prague) 1:4
18.01.2019 17:30 (-2 MSK)Pirati (Chomutov)PSG Berani (Zlin) 1:4
18.01.2019 18:00 (-2 MSK)HC Dynamo (Pardubice)HC Ocelari (Trinec) 2:5
18.01.2019 18:00 (-2 MSK)Bili Tygri (Liberec)HC VERVA (Litvinov) 2:3
20.01.2019 15:30 (-2 MSK)HC VERVA (Litvinov)HC Sparta (Prague) 1:4
20.01.2019 15:00 (-2 MSK)HC Ocelari (Trinec)HC Skoda (Plzen) 5:6(Б)
20.01.2019 15:30 (-2 MSK)PSG Berani (Zlin)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav) 4:1
20.01.2019 15:30 (-2 MSK)HC Energie (Karlovy Vary)Pirati (Chomutov) 2:3
20.01.2019 15:00 (-2 MSK)HC Dynamo (Pardubice)HC Olomouc (Olomouc) 6:2
20.01.2019 16:20 (-2 MSK)HC Kometa (Brno)Bili Tygri (Liberec) 1:2
20.01.2019 17:00 (-2 MSK)Mountfield HK (Hradec Kralove)HC Vitkovice Ridera (Ostrava) 3:1
22.01.2019 17:30 (-2 MSK)HC Skoda (Plzen)Pirati (Chomutov) 3:2
22.01.2019 18:00 (-2 MSK)Bili Tygri (Liberec)HC Ocelari (Trinec) 4:3
22.01.2019 18:30 (-2 MSK)HC Sparta (Prague)HC Kometa (Brno) 1:4
23.01.2019 17:30 (-2 MSK)HC Vitkovice Ridera (Ostrava)HC Olomouc (Olomouc) 7:6(Б)
24.01.2019 17:30 (-2 MSK)Pirati (Chomutov)HC Ocelari (Trinec) 0:4
25.01.2019 17:30 (-2 MSK)HC Skoda (Plzen)HC VERVA (Litvinov) 7:1
25.01.2019 17:30 (-2 MSK)HC Vitkovice Ridera (Ostrava)Bili Tygri (Liberec) 2:1(Б)
25.01.2019 17:30 (-2 MSK)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)Mountfield HK (Hradec Kralove) 8:5
25.01.2019 17:30 (-2 MSK)PSG Berani (Zlin)HC Olomouc (Olomouc) 1:2
25.01.2019 18:00 (-2 MSK)HC Dynamo (Pardubice)HC Energie (Karlovy Vary) 2:3(OT)
26.01.2019 17:00 (-2 MSK)Mountfield HK (Hradec Kralove)HC Dynamo (Pardubice) 2:1
27.01.2019 15:00 (-2 MSK)HC Ocelari (Trinec)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav) 2:5
27.01.2019 15:00 (-2 MSK)HC Sparta (Prague)Bili Tygri (Liberec) 1:2
27.01.2019 16:00 (-2 MSK)HC Energie (Karlovy Vary)HC Skoda (Plzen) 1:5
27.01.2019 15:30 (-2 MSK)HC VERVA (Litvinov)HC Vitkovice Ridera (Ostrava) 5:1
27.01.2019 17:00 (-2 MSK)HC Kometa (Brno)PSG Berani (Zlin) 4:2
27.01.2019 17:00 (-2 MSK)HC Olomouc (Olomouc)Pirati (Chomutov) 3:1
29.01.2019 17:30 (-2 MSK)HC VERVA (Litvinov)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav) 0:4
29.01.2019 17:30 (-2 MSK)HC Energie (Karlovy Vary)HC Olomouc (Olomouc) 2:0
29.01.2019 18:00 (-2 MSK)HC Kometa (Brno)Pirati (Chomutov) 7:1
29.01.2019 17:20 (-2 MSK)Mountfield HK (Hradec Kralove)HC Sparta (Prague) 2:3
30.01.2019 18:00 (-2 MSK)Bili Tygri (Liberec)HC Skoda (Plzen) 4:0
30.01.2019 17:00 (-2 MSK)HC Ocelari (Trinec)PSG Berani (Zlin) 2:1
01.02.2019 18:00 (-2 MSK)HC Olomouc (Olomouc)HC Ocelari (Trinec) 5:2
01.02.2019 18:00 (-2 MSK)HC Dynamo (Pardubice)Bili Tygri (Liberec) 0:1
01.02.2019 18:30 (-2 MSK)HC Sparta (Prague)HC Vitkovice Ridera (Ostrava) 3:0
01.02.2019 17:30 (-2 MSK)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)HC Energie (Karlovy Vary) 3:2
01.02.2019 17:30 (-2 MSK)HC Skoda (Plzen)HC Kometa (Brno) 5:2
01.02.2019 17:30 (-2 MSK)Pirati (Chomutov)Mountfield HK (Hradec Kralove) 1:3
01.02.2019 17:30 (-2 MSK)PSG Berani (Zlin)HC VERVA (Litvinov) 1:2(Б)
03.02.2019 15:00 (-2 MSK)HC Sparta (Prague)HC Skoda (Plzen) 4:5(Б)
03.02.2019 15:30 (-2 MSK)HC VERVA (Litvinov)HC Dynamo (Pardubice) 2:1
03.02.2019 15:30 (-2 MSK)HC Energie (Karlovy Vary)HC Ocelari (Trinec) 1:3
03.02.2019 16:00 (-2 MSK)Bili Tygri (Liberec)Pirati (Chomutov) 7:2
03.02.2019 17:30 (-2 MSK)Mountfield HK (Hradec Kralove)PSG Berani (Zlin) 3:4(Б)
11.02.2019 18:30 (-2 MSK)HC Sparta (Prague)HC Skoda (Plzen) 3:4
13.02.2019 18:00 (-2 MSK)HC Olomouc (Olomouc)Mountfield HK (Hradec Kralove) 1:3
13.02.2019 17:00 (-2 MSK)HC Ocelari (Trinec)Bili Tygri (Liberec) 2:5
13.02.2019 17:30 (-2 MSK)PSG Berani (Zlin)HC Energie (Karlovy Vary) 5:3
13.02.2019 17:30 (-2 MSK)HC Skoda (Plzen)HC Vitkovice Ridera (Ostrava) 4:2
13.02.2019 17:20 (-2 MSK)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)HC Kometa (Brno) 2:1(OT)
13.02.2019 17:30 (-2 MSK)Pirati (Chomutov)HC VERVA (Litvinov) 4:1
13.02.2019 18:00 (-2 MSK)HC Dynamo (Pardubice)HC Sparta (Prague) 4:1
15.02.2019 17:00 (-2 MSK)HC Ocelari (Trinec)Mountfield HK (Hradec Kralove) 1:5
15.02.2019 17:30 (-2 MSK)HC Skoda (Plzen)Pirati (Chomutov) 4:5(Б)
15.02.2019 17:30 (-2 MSK)HC VERVA (Litvinov)HC Energie (Karlovy Vary) 5:4(OT)
15.02.2019 17:30 (-2 MSK)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)HC Sparta (Prague) 0:1
15.02.2019 18:00 (-2 MSK)HC Kometa (Brno)HC Dynamo (Pardubice) 2:1(OT)
15.02.2019 18:00 (-2 MSK)Bili Tygri (Liberec)PSG Berani (Zlin) 2:3
17.02.2019 18:20 (-2 MSK)PSG Berani (Zlin)HC Vitkovice Ridera (Ostrava) 5:2
17.02.2019 15:30 (-2 MSK)Pirati (Chomutov)HC Sparta (Prague) 2:3(OT)
17.02.2019 16:00 (-2 MSK)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)Bili Tygri (Liberec) 1:4
17.02.2019 17:00 (-2 MSK)HC Dynamo (Pardubice)HC Skoda (Plzen) 3:8
17.02.2019 17:00 (-2 MSK)HC Olomouc (Olomouc)HC VERVA (Litvinov) 4:5(OT)
17.02.2019 15:00 (-2 MSK)HC Ocelari (Trinec)HC Kometa (Brno) 0:1
17.02.2019 15:30 (-2 MSK)HC Energie (Karlovy Vary)Mountfield HK (Hradec Kralove) 1:4
19.02.2019 17:20 (-2 MSK)HC VERVA (Litvinov)HC Ocelari (Trinec) 0:5
19.02.2019 17:30 (-2 MSK)HC Vitkovice Ridera (Ostrava)Pirati (Chomutov) 9:1
19.02.2019 18:00 (-2 MSK)HC Kometa (Brno)Mountfield HK (Hradec Kralove) 0:3
19.02.2019 18:00 (-2 MSK)Bili Tygri (Liberec)HC Energie (Karlovy Vary) 3:1
19.02.2019 18:00 (-2 MSK)HC Dynamo (Pardubice)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav) 2:5
19.02.2019 18:30 (-2 MSK)HC Sparta (Prague)HC Olomouc (Olomouc) 1:3
20.02.2019 17:30 (-2 MSK)HC Skoda (Plzen)PSG Berani (Zlin) 9:2
22.02.2019 17:30 (-2 MSK)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)HC Skoda (Plzen) 1:4
22.02.2019 17:30 (-2 MSK)HC Vitkovice Ridera (Ostrava)HC Ocelari (Trinec) 3:4
22.02.2019 17:30 (-2 MSK)HC Energie (Karlovy Vary)HC Kometa (Brno) 0:3
22.02.2019 17:30 (-2 MSK)PSG Berani (Zlin)HC Sparta (Prague) 4:1
22.02.2019 17:30 (-2 MSK)Pirati (Chomutov)HC Dynamo (Pardubice) 3:0
22.02.2019 18:00 (-2 MSK)Mountfield HK (Hradec Kralove)HC VERVA (Litvinov) 4:1
22.02.2019 18:00 (-2 MSK)HC Olomouc (Olomouc)Bili Tygri (Liberec) 1:0
24.02.2019 16:00 (-2 MSK)Bili Tygri (Liberec)Mountfield HK (Hradec Kralove) 6:3
24.02.2019 18:00 (-2 MSK)HC Skoda (Plzen)HC Olomouc (Olomouc) 1:2
24.02.2019 15:00 (-2 MSK)HC Dynamo (Pardubice)PSG Berani (Zlin) 2:4
24.02.2019 16:00 (-2 MSK)HC VERVA (Litvinov)HC Kometa (Brno) 3:4
24.02.2019 16:00 (-2 MSK)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)Pirati (Chomutov) 4:1
24.02.2019 16:00 (-2 MSK)HC Vitkovice Ridera (Ostrava)HC Energie (Karlovy Vary) 4:2
26.02.2019 17:20 (-2 MSK)HC Olomouc (Olomouc)HC Energie (Karlovy Vary) 2:1(OT)
27.02.2019 18:30 (-2 MSK)HC Sparta (Prague)HC Ocelari (Trinec) 2:3
01.03.2019 17:30 (-2 MSK)HC VERVA (Litvinov)Bili Tygri (Liberec) 6:3
01.03.2019 17:30 (-2 MSK)PSG Berani (Zlin)Pirati (Chomutov) 2:1
01.03.2019 18:00 (-2 MSK)Mountfield HK (Hradec Kralove)HC Skoda (Plzen) 1:2
01.03.2019 18:00 (-2 MSK)HC Kometa (Brno)HC Vitkovice Ridera (Ostrava) 3:1
01.03.2019 18:00 (-2 MSK)HC Dynamo (Pardubice)HC Ocelari (Trinec) 2:4
01.03.2019 18:00 (-2 MSK)HC Olomouc (Olomouc)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav) 3:1
01.03.2019 18:30 (-2 MSK)HC Sparta (Prague)HC Energie (Karlovy Vary) 4:3(Б)
03.03.2019 15:00 (-2 MSK)HC Sparta (Prague)HC VERVA (Litvinov) 5:3
03.03.2019 15:30 (-2 MSK)Pirati (Chomutov)HC Energie (Karlovy Vary) 1:2(OT)
03.03.2019 15:20 (-2 MSK)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)PSG Berani (Zlin) 3:1
03.03.2019 16:00 (-2 MSK)Bili Tygri (Liberec)HC Kometa (Brno) 2:3(OT)
03.03.2019 16:00 (-2 MSK)HC Vitkovice Ridera (Ostrava)Mountfield HK (Hradec Kralove) 3:2(Б)
03.03.2019 16:30 (-2 MSK)HC Skoda (Plzen)HC Ocelari (Trinec) 1:2
03.03.2019 17:00 (-2 MSK)HC Olomouc (Olomouc)HC Dynamo (Pardubice) 3:2
05.03.2019 17:30 (-2 MSK)HC Ocelari (Trinec)Pirati (Chomutov) 4:1
05.03.2019 17:30 (-2 MSK)HC Olomouc (Olomouc)PSG Berani (Zlin) 3:1
05.03.2019 17:30 (-2 MSK)HC VERVA (Litvinov)HC Skoda (Plzen) 5:1
05.03.2019 17:30 (-2 MSK)HC Energie (Karlovy Vary)HC Dynamo (Pardubice) 4:2
05.03.2019 17:30 (-2 MSK)HC Kometa (Brno)HC Sparta (Prague) 7:3
05.03.2019 17:30 (-2 MSK)Bili Tygri (Liberec)HC Vitkovice Ridera (Ostrava) 3:1
05.03.2019 17:30 (-2 MSK)Mountfield HK (Hradec Kralove)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav) 1:2(Б)
08.03.2019 18:00 (-2 MSK)HC Skoda (Plzen)HC Energie (Karlovy Vary) 2:1
08.03.2019 18:00 (-2 MSK)BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)HC Ocelari (Trinec) 4:0
08.03.2019 18:00 (-2 MSK)PSG Berani (Zlin)HC Kometa (Brno) 3:1
08.03.2019 18:00 (-2 MSK)HC Vitkovice Ridera (Ostrava)HC VERVA (Litvinov) 5:1
08.03.2019 18:00 (-2 MSK)Pirati (Chomutov)HC Olomouc (Olomouc) 5:3
08.03.2019 18:00 (-2 MSK)HC Dynamo (Pardubice)Mountfield HK (Hradec Kralove) 4:2
08.03.2019 18:00 (-2 MSK)HC Sparta (Prague)Bili Tygri (Liberec) 5:2

Таблица
RTeamGPWW(OT)TL(OT)LGTP
1Bili Tygri (Liberec)523030514170 - 125101
2HC Ocelari (Trinec)523030316153 - 11799
3HC Skoda (Plzen)522670613178 - 11698
4Mountfield HK (Hradec Kralove)522560615147 - 12593
5HC Kometa (Brno)522370517149 - 13388
6HC Olomouc (Olomouc)522430718127 - 13685
7HC Vitkovice Ridera (Ostrava)522440321142 - 13183
8BK Mlada Boleslav (Mlada Boleslav)522530123128 - 11882
9PSG Berani (Zlin)522230522143 - 14477
10HC Sparta (Prague)522070223140 - 14076
11HC VERVA (Litvinov)522050126128 - 14771
12HC Energie (Karlovy Vary)521340629125 - 15553
13Pirati (Chomutov)521330531116 - 17450
14HC Dynamo (Pardubice)52920536102 - 18736